After the Industrial Revolution, Mass Production, Transportation and Global Communication
ECONOMICS, intelligence, law, malnutrition, Persian, public policy, STARVATION, wisdom, world administration

جهان مدیر: اشتغال، اقتصادی، نظامی – پایان دادن به گرسنگی، جنگ، فقر، جنایت و تروریسم

جهان مدیر: اشتغال، اقتصادی، نظامی – پایان دادن به گرسنگی، جنگ، فقر، جنایت و تروریسم

دولت GLOBAL: اقتصادی، اشتغال، بهداشت، نیروهای مسلح سیاست – پایان دادن به گرسنگی، فقر و جنگ

تئوری و عمل در پشت مجموعه ای از محلی به سیاست جهانی الهام بخش همه مردم بهترین امید به افزایش عمر، برکت، هوش و زندگی جدید، بهبود کیفیت زندگی هر دو، تنوع، طول عمر، اصلاحات، انقلاب و آزادی خوب و دانا است. این پلت فرم معنی است که شما می توانید برای هر دفتر با بهترین کمپین زمین با یکدیگر رقابت، “A” پاسخ به اقتصادی و هزاره اجتماعی، محیط زیست، شغل و حمل و نقل مشکلات کامپیوترهای قدیمی، اینترنت و رسانه های بین المللی و چند زبانه در بازاریابی مفهوم را میرسانند، تولید، حمل و نقل، گردشگری ، مهاجرت و دستورالعمل های جدید در اجتماع است که بهترین تلاش برای ترین عاقلانه و هوشمندانه بهبود – گذشته به عنوان بهترین شانس فن آوری های جدید داده های ما برای بهبود زمین مؤثرترین و صرفه جویی در زندگی سال، زندگی و همه آنها را بیشتر ارزش زندگی کردن.

زمین موفق به اندازه کافی و به طور قابل توجهی از مثال گذشته و مدرن یاد بین المللی، چه رسد به کارآمد ترین و عمل سازنده است. انسان نه تنها در یادگیری درس های تاریخ شکست خورده و محکوم به تکرار اشتباهات بدترین. آنها همچنین بدیهی است که در حتی عبرت گرفتن از درس دیگر کشورها منطقی شکست، درس آزادی، شادی، بلوغ.

برخی از سیاست های افزایش ایمنی و شفقت، برخی از اشتباهات بسیار گسترده درست است، حقایق جزئی و شکست در تأمین، ساختمان داده های اجتماعی و برنامه ریزی برای دیدار از منطقه آسایش عاقل تر و افزایش فرصت برای عمل بهتر، آموزش متقابل اجتماعی سلسله مراتبی. از سریعترین اصلاحات و صرفه جویی در سیاست تکاملی زندگی می کند به بهترین انقلاب قانونی و اصلاح نژاد و حتی تکامل به عنوان مهاجرت و نقل مکان، این سیاست در هرالد جدید “چرا” – رای گیری برای خودتان و سیاست، که “مستقل”. هنگامی که شما در واقع می تواند زندگی است که انسان و کودکان به ظاهر انسان با هر دو فرشتگان و خدا (بازدید کنندگان) شما نیز ممکن است بهترین تکامل دارند عملی. نمایش نتایج: از جمله این شده اند بصری در 16 کشور تایید. آنها الهیات صرف و یا hypothecation نیست – 1000 حداقل به طور موقت در 16 کشور، از جمله دوستان، خانواده، خدا، مسیح و دیگران را از دهه ها و بیش از 2600 سال پیش تجسم.

در اصل از یک حزب و یا بر اساس نظریه سکولار توسعه یافته نیست – مدیریت اطلاعات، اولویت های سیاست های کلان اقتصادی، قانون و سنت بهتر افزایش سلامت و رفاه برای هر در مناطق بحرانی ترین و نمونه زمین، مناطق سیاست های اقتصادی / اجتماعی که بیشترین صرفه جویی در زندگی، افزایش کیفیت زندگی در زمانهای گوناگون و و درست طولانی ترین اشتباهات ایستاده و حذفیات، بهبود اجتماعی و رفتاری که تولید انبوه و بهتر ارتباطات، حمل و نقل و برنامه ریزی را ممکن است، بهترین راه حل قانونی و اقتصاد کلان همه در یک مکان، و سیاست حقوقی و اقتصادی ضد بصری ضروری که به معنای واقعی کلمه قرار می دهد بهشت بر روی زمین و اجازه می دهد تا مردم را به بالا خدا در عدالت است. این سیاست ها طراحی شده اند برای ترویج خردمندترین تغییرات بین شروع و پایان تمدن، مردم، رفتارگرایی، اقتصاد است.

می ایستد در مسائل – ابتکارات برنده

1) از بین بردن مجازات اعدام

2) افزایش استفاده از عمل بالغ بر تبعید و جابجایی به حالت جدید، استان ها و کشورهای

3) نوشتن، آموزش و استخدام / داوطلب فرصت ها و آموزش با جستجوی کار اینترنت در آموزش و پرورش، آموزش و بازداشت تشویق کرد؛ این به این معنی برنامه ریزی بلند مدت بهتر برای همه مردم، از بین بردن چه مقدار به مشقتهای کمبود و روش اجرا که در راه شخصی و اجتماعی، در ادامه به عقیم کردن و اتلاف وقت و الهام بخش جرم و جنایت و روح و روان زخمی

4) اجازه می دهد کسانی که به سریع بازداشت، بدون غذا، و دریافت غذا های گیاهی بدون عذر، با دسترسی آزاد آماده به لوازم التحریر

5) حتی اقدامات کشتن از سر ترحم / حوادث / تراژدی / قانون خدا / “مرگ طبیعی” به عنوان دلیل برای جابجایی درمان – زمانی که هر مربوط به شما می میرد در آن به معنی یک نوع مطمئن شوید که از شکست و رفتن در

6) قبلی عمل قتل، حتی کسانی که از قتل نظامی قانونی و دفاع از خود، همچنین با فرصت آزاد برای جابجایی و فرصت های شغلی جدید درمان

7) انتقال مشاغل جانبی با تاکید بر جابجایی جهانی افزایش یافته است

8) سفر، مهاجرت و خدمات خارجی فرصت برای جابجایی دائمی و اشغال جدید

افزایش استفاده از مجازات / جوایز این مبلغ به تبعید (این مجازات، به ویژه زمانی در سطح جهانی و بین فرهنگی گرفته شده است، ساخته شده و تفاوت نه تنها در زندگی شخصی جدید است، اما آگاهی بیشتر و زندگی برای همه، به عنوان افزایش سرعت انتقال از استقرار نقل و انتقالات کار جانبی به مکان های جدید برای کارکنان) و محدودیت ارضی بیشتر؛ ملت ها و دادگاه های موثر اعتراف خواهد کرد، به عنوان اراده بیمارستان ها و موسسات آموزشی، که گسل برای جرم و جنایت، حادثه و “اعمال رسولان خدا” را به عنوان تعهد دولت، ملت و سیاره باقی مانده است.

شما نمی توانید و می تواند واقعا نباید دوباره به خانه – ما یک جهان طراحی آن مردم می توانند در رفتن. از یک مذهبی / دیدگاه معنوی، این مقدار به صرفه جویی در زندگی انسان از امیرنشینهای، انحصارگری، وضعیت اجتماعی بن بست – تا به یک نقطه که تقریبا هیچ کدام تا کنون بیش از، رفتن به جای رفتن به عقب، در جهان معقول و منطقی و انسانی بالغ، یعنی demonism کمتر، کمتر از آنچه مردم در نظر احساساتی “منفی و مخرب”، در اختیار داشتن کمتر ناکارآمد، راه حل های کمتر خشونت آمیز. مردم می تواند هر دو زنده تر و زندگی جدید و معنویت بهتر و هزاران صحیح از سال از اشتباهات با رفتن بر روی.

مردم متوجه یک رابطه جدید با “زمان رویداد” – که آن جایی که شرکت کردند و پرورش جنگ، فتح، خشونت و جنگ جهانی به اجتناب شود، و این به تنهایی، انجام در سطح جهان، تجسم الهام گرفته و معجزه، پاسخ نماز pridelessly.

آنچه که انسان به دست آورد در سیاست، نقل مکان و برنامه ریزی یک آرایه saner و وسیع تری از گزینه و شیوه زندگی در نظر گرفتن زنده ماندن ژنوم انسان و طول عمر افزایش یافته است با فقط در مقابل اسطوره قبلی – کسانی که پرورش با پدر و مادر از تنوع بیشتر تشویق می شوند، تصمیم نقل مکان به عنوان به سادگی بهتر ، یک تصمیم مدیریت اطلاعات، تحقیق در عملیات، مهندسی صنایع و رویکرد بیشتر روانشناسی اجتماعی، نه بر اساس عمل اخلاقی و سنتی و سفارشی و نه مجازات.

آزادی سفر و نقل مکان جرایم خشونت آمیز آزادانه حذف، مشکلات اجتماعی و روانی و خشونت خانگی به عنوان انجام افزایش شفافیت و سهولت خالص ایمنی از فرصت های اجتماعی، شغل، آموزش و پرورش و داوطلب با برنامه ریزی بهتر است. این رابطه ضد بصری به ماندن با هم بر روی زمین و عشق را به دست آورد زندگی جدید به همه نسل ها و به خصوص در قرن 21st و فراتر از آن.

بیش از فقط قانون خوب – قوانین است که به معنای واقعی کلمه زمین را بیشتر شبیه آسمان و حتی بالاتر از بخشی از خدا در عدالت – خوب اجتماعی، معنوی، عدالت بهتر و استفاده اقتصادی …

هنگامی که دولت به جرم موثر نیست نقل مکان کسانی که درخواست کردهاید مسکن و اشتغال جدید، به خصوص اگر این است به جرم و جنایت منجر یافت، آنها را از گزینه های نقل مکان وجود دارد که دلالت راه حلی برای جرم و جنایت خدمات و فرصت های بهتر باقی می ماند داده می شود. این به این معنی است که هیچ عمل قتل تحمل نخواهد شد، نه در دفاع و نه به هر دلیل دیگر. نه به عنوان یک عمل ایالات و نه ملت و نه “حوادث” و یا از روش های پزشکی. هر زمان که این است به هر دلیلی نقض می شود، توسط ارتش، کارکنان غیر نظامی و یا حرفه ای، ضربه ی پنالتی بالغ بر تبعید / محدودیت / جابجایی شود تصویب، به عنوان مسکن عملی، لباس، مراقبت های پزشکی و اشتغال و آموزش است.

کافی نیست اضطراری و به طور موثر از طریق راه حل های مربوط به صلح، پشتیبانی، آزادی و افکار عمومی به دنبال استفاده می شود – ما نیاز به گرسنگی، سوء تغذیه، بیکاری و فقر اجازه نمی دهد …. انسان توسعه یافته غرور، تعصب و نفرت به دلیل خیلی راحت است، بد خلق می شوند، استفاده شده توسط نیروهای غیر انسانی و بخش هایی از بهشت و جهنم و حال ساختار داده کافی برای عاقلانه و هوشمندانه مشکلات محفظهای شخصا.

این نوع از عمل اضطراری در مورد انسان ضروری است تا حدودی به دلیل تعامل با ساختارهای داده نامحدود از بهشت و جهنم؛ و از آنجا که زندگی انسان برگزار نمی قداست به اندازه کافی و همیشه به پتانسیل کامل خود توسعه یافته است. بازداشت شدگان به این دلیل همیشه مجاز به ارسال و ثبت و بیان خود را در حالی که بازداشت شده اند. روش حسابداری، نرم افزار و هزینه شناسایی هوش، صبر، حسن نیت، روح، زمان ورود به سیستم ذهنی بشر، اتلاف منابع و قلب است.

ما دهها هزار نفر از گرسنگی جان به صرفه جویی در امروز. آنها را ذخیره کنید.

نقل مکان، حتی برای کسانی که ورزش نقش پزشکان انجام کشتن از سر ترحم، فسخ زندگی بیماران تلقی می شود “مرگ مغزی”)، نیز تبعید شود و قرنطینه و بزرگ شده به یک استاندارد بسیار بالاتر از شرایط پس از آن است که معمولا در دادگاه عالی استفاده می شود. این در اثر آثار باقی می ماند تا چنین تصمیماتی به معنای واقعی کلمه توسط نرم افزار ساخته شده، و قطعا این برنامه را به یک حد، گمراهان بسیار بالاتر از استاندارد در کنار محدودیت ارضی، تبعید، جابجایی و این فرصت برای بیان منتشر شده برگزار شد، ” اسیران …. “جلد از زندانیان، بازداشت شدگان، زندانیان، کسانی که در زندان است.

برای کسانی که هنوز مشکل دارند با این نتیجه گیری، به همه داستان از چه مقدار به کشتن و قتل از زمان های دیگر، و که در یک جهان که در آن کسانی که از زمان های دیگر به دلایل مختلف تجسم، ما باید هم نگه دارید و بازداشت و یا اعتراف مجازات تندتر و در نتیجه ما ممکن است در واقع به نحوی به آنها را به سقوط …. ملتها صرف مانند انتقام قاتلان، آوردن جهنم به زمین رفتار، اما نه به دلیل یکنواخت جنگ یعنی جابجایی حالی که برای. ما همچنین یک پنالتی در عدم نقل مکان که مقادیر به اصالت و در اختیار داشتن، و افزایش مشکلاتی که اجرای سفر رایگان، برنامه ریزی بهتر برای اشتغال کامل و مهاجرت همه حل روبرو هستند.

جهنم در فاصله بی نهایت و آسمان به عنوان یک فضای تعریف نشده ساختمان داده در اصل بی نهایت است و ما را به جهنم به زمین با عذاب انسان و پرداخت ناکارآمد و مجازات؛ فرزند انسان تنها نه در تاریخ تمام زمین است که واقعا به خوبی بر روی زمین از برخی از دیدگاه مطرح شده و بدیهی است که (می دانم که هر که مطرح شد و غذا خوردن تنها میوه، و پنج سال پر از شیر مادر دریافت …. و این نعمت خانواده به حساب نمی و نزول / صعود از اصل و نسب خدایی). سیاست بهتر معنا همیشه جانب حفظ زندگی و بیان – اگر یک انسان می تواند ارسال به خوبی، به حق مناسب است. مجازات و “قتل قانونی و مرگ” به جهنم بر روی زمین به معنای واقعی کلمه است. این واقعیت واقعا مهمتر از هر موضوع مشترک مجازات، مجازات، حبس دائم و محدود و مجازات مرگ و زندگی کوتاه.

بخشی از مستقل بودن، در حال تحول و ابزار هوشمند است که سیاست، شخصیت و رهبری، فعالیت های موثر و اقدام بالقوه؛ بهبود مجموعه خود را از پاسخ ها و رقابت های دولتی حتی اگر آن تلاش نمادین یک بعد از ظهر را به عنوان یک ستاره در شبکه های اجتماعی است – وجدان خود را از قانون اساسی برای اصلاح دهها هزار نفر از سال ها از مشکلات اقتصادی، اجتماعی و اداری، شما باید برخی از بهترین راه حل در حال حاضر.

مطمئن شوید قطعا این مشاجره “هیچ مسابقه” برای درست بودن است. اگر چه ممکن است به بحث های بی پایان و مطالعه منجر شده است و برای هزاران سال، چه این متن را برای همیشه به معنی مخفف، ابد و به معنای واقعی کلمه و بدون استثنا. ما در بالا خدا در عدالت برای شروع به مسئولیت به عنوان یک جامعه برای گرسنگی، امید به زندگی پایین تر و پیدا کردن همه کار بهتر و بیشتری را برای همه و هر گونه موثر است. هر چند نباید کسی را بکشی یعنی هیچ چیز را به هر دلیلی را کشت، و علاوه بر این که، با وجود واضح است، آن است که واقعا که چه انسان که تا به حال در برخی از راه را کشته است. که بخشی از چگونه انجام می شود، و بهبود مخالف به سمت بودن مهمتر از همه عظمت در هوش و خرد است.

زمین به اندازه کافی عکس و فیلم و اعمال خشونت، تروریسم و مرگ …. تصاویر گرافیکی از مجازات مرگ غیر قانونی، این ممکن است برای اهداف مختلف استفاده می شود چه در بسیاری از کشورها وجود دارد، و در واقع به کودکان با استفاده از اینترنت در دسترس هستند …. مجازات به طور کلی در یک پاسخ نادرست تصویب جهنم بر روی زمین از لحاظ معنوی تا حدی است، و به معنای واقعی کلمه در جهان عقب مانده و رتروگراد!

اجرای تا به حال به اکراه اعتراف کرد که اگر آنها می تواند معادل پیشگیری از وقوع جرم در واقع از طریق و در زمان، اگر آنها نمی تواند بهتر از ابتلا به گربه خالی کردن روده بر روی فرش آن را انجام داد به هیچ وجه خوب حتی تا زمان انجام نمی اشتباه معنوی و از مالش بینی خود را در آن پس از این واقعیت است. خدا به سادگی اظهار داشت که این اولین بار است که اولین انسان به سمت راست قانون در تمام تاریخ است، و نیز به وضوح به همه کودکان می گوید زمانی که درخواست کنند اگر موافق که آنها می توانند بالا برود.

برای هزاران سال مردم تا به حال به اعتراف است که از تاکید اشتباه جامعه شناختی، علمی، مذهبی و حتی یک عمل مشاهده بیشتر روانی به خوبی گرد و درک اجازه و “شبه علم” به اشتباه برای هزاران سال، دسته بندی اشتباه در الهیات، و در عمل هنوز هم به انجام برسانند نیاز برای برنامه ریزی و آگاهی بیشتر با منافع مشترک، سود، به عنوان یک انگیزه جدید شکست. بله انسان، شما زندگی می کنند در آن سیاره که در آن انسان بیش از هزار سال برای بیان در غیر این صورت به سر برد و با استفاده از بهترین تصویر و فن آوری برای اثبات اینکه زمین مرکز منظومه شمسی، کهکشان و جهان بود و شکنجه، انگ و کشته مردم ؛ این سیاره همان است که هنوز هم، در قرن 21st، رژیم غذایی پیشنهادی برای آنچه بدیهی است که frugivores، خوارها – آنچه شما واقعا هستند، انسان – که خود احترام سگ، خوک و خرس نمی خوردن اگر با توجه به انتخاب.

یک حقیقت در مورد این سیاست این است که انسان و سیاره نالایق، بی ارزش به همدلی، شفقت، مهربانی و هوش برای شکستن رایگان از ساختارهای قدرت تاسیس و حمایت از این سیاست ها را امتحان کنید به عنوان سرگرمی خلاق هستند، کمپین های دولتی این مبلغ به آخر هفته امتحان کنید ناشران به عنوان بازیگران و ستاره، به این معنی که شما از قبیله ای “رهبری-پیرو” پارادایم شکست و بیشتر به عنوان یک “مستقل” – و نام باستانی برای خدا، خدایی تر واقعا. ارعاب توسط ساختار داده ها و خودپرستی جهنم است که در حال حاضر به زمین را به مجازات به عنوان عدالت انسانی، مفاهیم اولیه از رهبری که خماری از قبیله گرایی می آورد و القا می شود.

هنگامی که آزادی واقعا به معنای رایگان – حمل و نقل عمومی رایگان، که واقعا به معنای آزادی دقیق تر از روح و بهتر و امن تر قضاوت در سطح جهانی با کارآمد تر و در نتیجه آزادتر روح خوب و هوش. خواستار سلاح های کشتار جمعی “نیروهای حافظ صلح” و جنگ مبارزه برای پایان دادن به همه جنگ هرگز کار – که نوع “پیچیدگی و ضد بصری ریاکاری و سادیسم” که واقعا به ارمغان آورد جهنم، نفرت و غرور بد و گناه آلود به زمین بود.

9) حمایت قاطع و جهانی از برنامه های فدرال و جهانی برای میلیاردها شغل جدید در طول زمان در بدترین مناطق زمین، الهام بخش زمین به درستی و با قاطعیت پایان دادن به همه گرسنگی، سوء تغذیه، گرسنگی، بیکاری و جنگ به طور همزمان توسط مثال استثنایی بین المللی برای کسانی که باید در جنگ، جرم و جنایت، تقلب و درگیر تروریسم.

با آموزشی، بین المللی انرژی، استخراج معادن، ساختمان، بهداشت، قراردادهای کشاورزی و اشتغال، ما را به امید به زندگی افراد در جهان، و کیفیت زندگی را افزایش دهد. انگیزه خواهد شد به اقامت دائم و حل و فصل مشاوران، مدیران، مدیران و کارکنان به داده مناطق جدید چه چیزی برای آنها در سطح جهان، آرامش بخش سفر و گذرنامه محدودیت ها و الزامات برای الهام بخشیدن به یک مثال است که نه تنها به آوردن زندگی جدید به بدترین مناطق زمین مقدار، بلکه بهبود مناطق روی زمین که در آن قبایل و زندگی شروع به افزایش قابل سکونت (این بدان معنی است که زندگی انسان ثابت بیش از ویروس جلال، آنها نه تنها می پرورانند و می میرند پس از استفاده از منابع) و جفت گیری، طولانی کردن عمر از ژنوم انسان و تبلیغ بهترین آداب و رسوم زمین، اجتناب از همخونی.

شامل افزایش در دسترس بودن هنر و محصولات، املاک و مستغلات و فرصت با مستقیم و رایگان بازاریابی اینترنتی و وام های کوچک به کسب و کارهای کوچک به بهینه سازی بهترین اکتشافی زمین برای بهبود کیفیت زندگی با کسب و کار مستقیم، مشارکت و داوطلب فرصت های بیشتری مهم باقی می ماند محلی است.

مردم را وادار راه، جنگ، حسابداری بی پایان و اشکال و مورد نیاز واقعا به سادگی تولید روح بد و ساخته شده مردم کمتر امن، صلح آمیز و عاقل – آن را برای نیاز به فروتنی بسیار برخی از به اشتباه آموزش دیده برای نسل به اعتراف این، تغییر از قلب و هوش .

این کارهایی که انجام بهترین امیدها، آرزوها، نماز، انتظارات بی گناه و وعده های نسل هستند، به طور بالقوه افزایش تنوع ژنتیکی و اجتماعی، تنوع است که انسان عدالت، روزه، گیاهخواری، ایستاده گارد قرار داده و ایستاده در خرد بالا خدا را اصلاح، خدا رحمت، شفقت، مهربانی و بالا اعتماد به نفس جدید در مستقل و نوع دوستی، اصالت، بهبود عمل و فرصت، اطلاعاتی در دولت، پرورش نبوغ و حکمت، بازده و هوش را در عمل است که مشکلات اجتماعی با ظرفیت ذخیره راحت و شفاف حل، آوردن جدید اعتماد به نفس در جامعه برای همه مردم.

در شرایط فعلی از زمین به معنای واقعی کلمه به افرادی که به تناسخ شده است که بلافاصله می شود بلافاصله انگ، متوقف شده و مورد آزار قرار گرفته اجتماعی زیرا آنها به سادگی درخواست تجدید نظر های مختلف منجر شده است. نماز انسان واقعا بدون جواب چرا که این سیاره نتواند به اتخاذ سیاست هایی حاکی جدید عدالت، آزادی، هوش، خرد … مردم ارتکاب جرم به خاطر دیگران به سادگی انجام به ساختار داده ها از رفتار اجتماعی، لباس، سفارشی و عمل است که آنها عادت کرده است مناسب نیست به….

10) پزشکی، دندانپزشکی، بینایی، سلامت و مراقبت از کودکان کاملا رایگان

این به این معنی که شما می توانید به یک مرکز مراقبت های بهداشتی پیاده روی و دریافت مراقبت های بهداشتی بدون سوال، به عنوان یک حق رایگان، برای انسان بودن. (سپس آن را آسان تر نه تنها برای برای دریافت مراقبت انسانی، اما برای انسان به شناسایی بدون تجسم شود خواهد بود. [بنابراین بسیاری از گریه اند و در مورد معجزات، بیماری، بیماری و نماز نگران است …. این قانون پیشنهادی کوچک است بخشی از آنچه آن طول می کشد در سطح جهانی برای پاسخ به این ….]).

انسان ها، شما هیچ ایده چگونه بدوی سیاست های بعضی کشورها – ساخت مراقبت های بهداشتی رایگان مشکلات بهداشتی کاهش اجازه دادن به مردم برای جلوگیری از نگرانی مخرب صورتحساب، هزینه ها و مسئولیت معقول این است که بسیار آن است که هر به حال به کسب حقوق به طور مستقیم و با پرداخت، آن است که مشارکت اقتصادی به صورت محلی به بین المللی را به تفاوت عاقل تر و سازنده تر در بهره وری از زندگی، چه چیزی را برای اعطا طراحی شده بود و آنچه ساخته شده خوب تفاوت.

11) افزایش نرخ انتقال برای کارکنان بین شهرستانها، ایالات و بین المللی؛ این برگ برای شفا از شهرستانها، دولت ها و ملت هستند. مردم باید به مشاغل دولتی فراهم بسیار آسان دسترسی به اینترنت رایگان در سطح جهانی

از آنجا که افزایش انتقال، چرخش نیروهای نظامی و فرصت برای جابجایی مردم و کسانی که به دنبال اشتغال شروع می شود تازه و یک محیط جدید است که می تواند، با پشتیبانی خوب محلی، این معنی است که آنها مسئول تر هستند، اعتماد به نفس واقعی در سیستم، و زنده تر می شود کمک می کند، این نقل و انتقال جانبی و تبلیغات خواهد شد در سطح جهانی حمایت کرد.

12) حمل و نقل عمومی رایگان

تمام اتوبوس ها و حمل و نقل عمومی رایگان برای همه برای استفاده – افزایش خوبی و لطف جامعه به طوری که کسانی که بیکار به راحتی می توانید کار پیدا، افراد مسن و ضعیف، مانند کودکان مدرسه، می توانید تمام سوار اتوبوس، قطار، مترو، تراموا، چرخ دستی ¬ های به صورت رایگان، و می تواند آزادانه تر پیدا کردن آنچه آنها نیاز دارند و مشاهده سایت از شهرستانها و دولت خود، و مهربان تر است به گردشگران و بازدید کنندگان را نشان داد. حمل و نقل عمومی رایگان برای با افزایش گاز، اعمال مالیات بر انرژی، خرید و مالیات ویژه مواد بهتر منعکس هزینه های اجتماعی و هزینه های بهداشتی پرداخت می شود، و این به طور منظم تر رای دادند و پس از عمل.

در دراز مدت، انسان مطرح به درک فرصت ها و آموزش و پرورش، فعالیت های داوطلبانه و اشتغال در جهان که زندگی با استفاده از تبادل هدر ندهید، توسط اتلاف عمر، زمان، انرژی، فکر، قلب و منابع پرداخت در هر اتوبوس، واگن برقی ، سوار تراموا، و در حال انگیزه نه تنها برای خوبی ساده از زنده بودن و انتخاب راه بهتر است، اما توسط ساختمان داده اجتماعی و معنوی برتر طراحی شده برای آسان خدمات غرور کمتر است.

13) برنامه های آموزشی جهانی، پوشش رسانه ای و تبلیغاتی، “چه” از این سیاستهای اقتصادی خواهد شد ترویج به پیشدستی در “که” از همه داستان ها و ورزش، مد، جامعه و پوشش مشهور

انسان هوش، خرد، حسن نیت، اعتماد به نفس و عملی برای ترویج بت پرستی و پرداخت هزینه برای آن روحانی، شخصا و به طور مستمر در معرض خطر است. نوع معمولی از مشکل نشان می دهد که انسان وانمود می بیش از حد بالغ به به هوشمند و عاقلانه است، و به همین زمین است در راه از بین برد برای هر. همه آسمان، زمین، برزخ و جهنم توسط گران قیمت، محصولات با کیفیت ضعیف، محصولات و ساختارهای داده ای از زمین به خطر افتاده است، این درس های تاریخی تحت اللفظی و unarguable یک سیاره از شکست، تصور غلط و از دست دادن بی نیاز، گرسنگی، بیکاری و مشکلات بی است. استفاده از اینترنت برای آموزش و پرورش بدون تبلیغات است تشویق – اگر مردم مایل به مقایسه محصولات و دیدن تبلیغات آنها قادر به انجام این کار هدفمند.

این سیاست های دولت و منتشر شده در مطبوعات هستند. هیچ خلاصه از آزادی مطبوعات است که در تمام در نظر گرفته شده. هنگامی که لهجه از مطبوعات در سیاست مهم ترین و شیوه های تمرکز در سطح جهانی، ما را به سمت بهره وری جدید در ترویج بهترین شیوه ها، محصولات، صادقانه، اعتماد و سادگی و ایده های موثر است. یکی از اهداف این است که کتاب و مواد آموزشی عاری از نویسندگی، بدون نام منتشر، حرفه ای برای خوبی از محتوای بررسی و سازماندهی شده توسط موضوع.

14) مسکن بهتر برای کسانی که در خیابان با مقررات کمتر زندگی می کنند، و. هتل ها استفاده نشده، آپارتمان ها و خانه خواهد شد برای استفاده توسط فقیر و کسانی که به دنبال شغل و بازداشت خریداری

15) این بدان معنی است که مسکن دولت و شناسایی خواهد شد در دسترس آزادانه و به راحتی، و کسانی که این را ندارند خواهد شد سرپناه و گیاهی غذا، آب، لباس، حمل و نقل داده و کمک برای پیدا کردن شغل بدون در نظر گرفتن، با سازمان بهتر و خدمات

ترویج سیاست هایی که درست است در بیش از یک سطح – بیولوژیکی و اجتماعی، افزایش حداقل استاندارد و فرصت های موجود برای همه مردم، با حمایت دین و علم برای نیازهای انسان، نه برای سود، ما برنده حمایت در تمام دوران.

16) هنگامی که اخراج رخ می دهد، توافقنامه های بین المللی خواهد شد تا اخراج به کشورهای که فرد هرگز در اقامت. دادن فرصت جدید از هیچ سیاست بازگشت و مهاجرت آسان است که عملا بیشتر از طریق کامپیوتر و شرایط بین المللی و سیاست فراهم گردند. نمونه ای از یک سیاست به عنوان یک ایده آل مورد پسند عامه، مانند آمار یکنواخت تر اشتغال بین المللی ….

17) کار در خارج از کشور برنامه های تشویق به آسان و عملی ساخته شده است، با فرصت واضح تر و در سطح بین المللی به خوبی برنامه ریزی برای مهاجرت و در حال حرکت به مهاجرت و اشتغال در مکان های جدید در مرخصی

18) وگان، مراکز اهدای مواد غذایی گیاهی و به خصوص fruitarian و دیگر تشویق می شوند، و

19) کاشت درختان عمومی خوراکی میوه به جای زینتی – ما را به حمایت از طبقاتی گوشتخوار به جای زندگی عاقلانه آسان است که به ترویج قلب بهتر، ذهن، روح آزادی و گمراه شده است

20) تشویق و کسورات و بازاریابی برای میوه و سبزی تولید کننده، بازیافت و آلی

21) یک شی خواهد بود برای فروشگاه های قادر به نمایش و ارائه غذاهای اساسی صورت رایگان به هر، و این است که برای افزایش حمایت مزرعه پرداخت

برای همه انسانها فراهم اعتماد و امنیت بیشتر، بیشتر و عاقلانه ایمان در جامعه و اعتماد در راه اساسی ترین و به سادگی دست آورد، و این کاهش ناامیدی از جرم و جنایت و رفاه در سطح جهان به ارمغان آورد.

22) افزایش نظارت برای مراکز خیریه، انسان دوستی و کمک مالی

23) افزایش مشاغل امنیتی و مشاغل ایستاده / اصلاح (این نشان دهنده یک فرم افتخار است که فرشتگان و خدا آرزوی، افتخار به سادگی انسان، یک آینده خوب از مراسم سن، یک سنت از زمان به ارزش معرفی مجدد به جامعه، ایستاده تا تمام شب و ایستاده برای نگهبان بهتر و بلوغ / مسئولیت … را اصلاح کرد.)

24) مطمئن باشید که لیستی از غذا، سرپناه، پوشاک، بهداشت و درمان و کمک مالی مراکز در دسترس هستند تا به امروز، موثر بهینه سازی شده و در دسترس عموم، و همچنین به عنوان مسکن و فرصت های شغلی در حضور دادگاه عادل کامل تر، آسان، بسته های عملی

25) تمام مراقبت های پزشکی و مراقبت های بهداشتی رایگان خواهد بود، و همه خدمات اورژانس (وجود خواهد داشت کاهش حسابداری برای بیمه و سوابق، و این خواهد بود که با تلاش برای بهبود مسکن و خدمات و فرصت های شغلی بین المللی جایگزین)

26) بخشی از معنای این سیاست های جدید آزادی، تأمین، مراقبت، جامعه، امکانات و در دسترس بودن آن است که سیستم پرداخت به عنوان شما بروید حسابداری خواهد شد کالاها و خدمات آزادتر جایگزین

پرداخت تا شما را به سیستم خراب روح، قلب و ذهن و منجر به سرخوردگی کاملا بی نیاز و حتی جرم و جنایت دوران کودکی به این دلیل از افزایش آگاهی اجتماعی است. کودکان و حتی بزرگسالان می تواند مشاهده و سرقت چرا که آنها واقعا می خواست برای افزایش آگاهی از این فروشگاه های مراقبت و اموال. ما فرض می کنیم و به درستی الهام بخش مسئولیت بیشتری در بزرگسالی، نوع دوستی در کمک به مردم زمین به عنوان اولویت فراتر از جنگ، مجازات و مجازات در نیروی، اورژانس و اثربخشی.

27) آزادی برای کسانی که متهم به ماری جوانا و جرائم الکل و حذف یکپارچهسازی با سیستمعامل فعال جملات خود را – چه استفاده از مسئول تعریف بسیار دقت بیشتری به تظاهرات فوری و آشکار محدود است که توانایی به انجام خدمات استاندارد نیست قانونگذاری در حال رشد، استفاده اختلال، توزیع جز به عنوان مناطق محلی / شهر، مالیات و استانداردهای اختلال – آن است تا به آموزش و پرورش و جامعه را به اثبات به کسانی که زندگی خود را با آنچه بود مواد مخدر، الکل و شیوه های که آنها جایگزین بهتر واقعا و در واقع از نقطه هدر از نظر کسانی که مرتکب جرائم آنچه قبلا تلقی می شد

28) بار آوردن شغل و مسکن برای کسانی که مرتکب جرم و جنایت، و از بین بردن رکورد های عمومی توهین آمیز موجود بر روی اینترنت با ایالتی، ملی و خصوصی موسسات بقیه را – انسان بیشتر را “حرکت، استراحت و تعطیلات و جابجایی تصمیم گیری به جای ماندن در روابط خشونت

29) ترویج روزه، ایستاده اصلاح، نگهبان هر دو در خوابگاه های خصوصی، شرکت ها، دولت ها و مدارس و به دلایل بسیاری

30) بین المللی و مسابقات محلی در “اقتصاد فضیلت” و یا 29 بالا، در مناطق خیریه، انسان دوستی و غیر انتفاعی پیشدستانه برای ممانعت از ورزش، مد، شخصیت … “چه”، “چرا”، “که در آن”، “چگونه “،” زمانی که که “از داستان های قبل از می آید” “. نمایش که دقیقا عنوان مسئولیت ما جدید و فرصت، اورژانس پایان دادن به گرسنگی و افزایش استانداردهای زندگی عاقلانه – بهترین “چه” سرمایه گذاری و عمل، شخصا، شهرستان به دولت و استان گسترده و بین المللی – پاداش اجتماعی تازه ضمنی که روحانی هستند

چرا در سادگی به حساب آنچه که مردم در باور، عمل گرفتن جرم، و امکانات واقعی تر از آنچه به منزله عمل بهتر، حتی به عنوان یک تعطیلات و سیاست های ملی – از آن آسان اگر شما می دانید زمین است. نگاهی به شانس برای همه است که وجود دارد، تمام نوع بشر، و دوباره امتحان کنید. ممکن است تنها زمان کمی هزینه و یک اولویت بسیار عاقلانه تر است.

این بخش از نه تنها شخصا انجام آنچه نوعدوستانه، نجیب و راست است. ما به وضوح تلاش به reinitialize ساختمان داده ی خدا، فرشتگان و همه که در اسطوره، افسانه، ادیان وجود دارد به طوری که آنها ایده آلیسم حمایت، و آن را نگهبان بهتر و تمام آینده به زمین است. بنابراین می بینید، که بدون توجه به باورهای خود را در مورد این و دیگر مسائل اجتماعی، یک هدف است که به ترویج سرمایه گذاری مجدد قانونی و مسالمت آمیز نه تنها از همه که در باور و تئوری وجود دارد، اما از همه شما باور و می دانم که درست باشد، پس از آن یک فرصت بهتر از کار به خوبی و برای هر خیلی بهتر – بهبود ساختار داده ها و دقت از ذهن و اقتصاد، از پروتکل و بازخورد.

هوش خود را با توجه به ارزش در سطح جهان است – آن را امتحان کنید عاقلانه از اینجا، به عنوان مدیر جهان خود را با یکدیگر رقابت!

انجام بهترین امیدها، آرزوها، نماز، انتظارات خوبی از زمین راحت تر و با هوش عملا، و خردمندترین کوتاه به تغییرات میان مدت در اقتصاد، سیاست های کلان اقتصادی و فرصت و جامعه شناسی سرب بهتر به بهبود معنویت و به عنوان مثال نوع دوستانه، جدید هوش بازارهای ، حکمت و برنامه ریزی. ما در حال حاضر اطلاعاتی برای کمک به ایجاد ایالتی، محلی، آموزشی و امکانات آموزشی بیشتر شبیه به یک خواهر و برادر خوب، معلم، پدر و مادر، و تحقق امید ایستاده بسیار طولانی، رویاها و انتظارات عاقلانه تر و هوشمندانه – بیشتر از یک جهان 24/7 است.

بنابراین اگر فکر می کنید چه انسان رو به جلو در دین قرار داده اند و هنر تنها در نوشتن و ذهن انسان وجود دارد، هدف ما این است که انجام آرمانهای این در عمل در سطح جهانی و فرصت های گوناگون عاقلانه تر؛ اگر شما می دانید که خدا همه او مخاطبان و فرشتگان وجود داشته باشد و مسلما، ماموریت ما این است برای الهام بخشیدن به زمین ارسال می کند که به درستی وجود و معجزات آنها یک واقعیت مستمر در اینجا و در حال حاضر در تمام راه های محترم به شما شخصا. (بنابراین شما می بینید که این سیاست ها به وضوح می توانید به حمایت جهانی از فرمان مقدار، “قتل مکن”، و همچنین به عنوان مراقبت از هر و همه به عنوان شما را خود را در راه روشن و ساده مانند مسکن، کار، مراقبت از کودکان ، ارائه غذا و لباس، به علاوه حذف نهایی از پول و سیستم دستمزد کمتر از سطح جهانی است. جدید قانون طلایی اطلاعات شفقت، برنامه ریزی بهتر برای هر.)

راه های بسیار ساده تر، رایگان و سالم به کار، سفر و حمل و نقل، جابجایی و فعالیت از تجارت انسان به آسانی اذعان می کند … وجود دارد.

) تمام بازاریابی اینترنتی، خرید و فروش، تحویل برای همه فروشندگان قانونی

نیروهای نظامی و غیر نظامی مستقر خواهد شد، با شرایط جهانی، به، به عنوان یک اولویت اول، ارائه بازاریابی اینترنتی به فروشندگان در کشورهای با کمترین امید به زندگی، فقیرترین کشورها، به طوری که محصولات محلی، املاک و مستغلات، معدن، انرژی، هنر و سرمایه گذاری در سطح جهانی در دسترس خواهد بود، کوتاه شدن مسیر به مسئول و خیریه جهانی سرمایه گذاری، اهدا کنندگان و خریداران.

32) سازمان های مذهبی را ترک درهای خود را باز 24/7 برای همه و هر گونه یا از دست دادن معافیت مالیاتی خود را

آنها را تشویق به ارسال نگهبانان و معاونان و کار به طور مداوم برای پایان دادن به همه گرسنگی، سوء تغذیه، فقر، بیکاری و جنگ است. عکس و پوستر و مجسمه های انسان به جز به عنوان مثال دلسرد – انجام عکس حمایت از یک عمل و سبک از لباس، نظافت و لباس است که باعث تفاوت. همانطور که در برخی از شهرستانها عمده، مناطق خواهد شد برای روش ها است که محبوب هستند، مانند سالن با دوش جامعه، شیوه های مختلف در رژیم غذایی و اجتماعی را نجات داد. با این حال انتظار می رود که با اقدام جهانی قاطع و به سرعت افزایش محبوبیت، جایگزین بهتر برای همه تبدیل خواهد شد به صورت نمایی به هر مشهود است. نهادهای دولتی و آموزشی، و همچنین شرکت های خصوصی را تشویق به پاسخگویی به نیازهای که در برخی از کشورها به ادیان ناکارآمد و ریاکار را ترک شده است و توسط تولید برای سود اول به جای نیازهای انسان و سلامت به خطر بیافتد.

33) شغل بیشتر برای مردم ارائه مستقیما از دبیرستان، و بهترین عملکرد دانش آموزان توسط دولت در هر مدرسه تعلق می گیرد و دبیرستان با فرصت های داوطلب و کار

راندمان بالا نه تنها با بهترین فرصت های شغلی تشویق، بلکه تشویق به کودکان اوایل به ترویج بهبود اصلاح نژادی، اجتماعی و ژنتیکی است.

34) ملت ها و مردم که به عنوان نزدیک مرتبط ژنتیکی برای حمل و نقل رایگان و حل و فصل پاداش جهانی را تشویق به کودکان و کودکان، به ویژه در کشورهایی که در جنگ جهانی بودند درگیر نیست و از آن استفاده نکرد و نه در نظر پناه دادن به سلاح های هسته ای و در جنگ است. Arraigning ازدواج و بستگان آینده در کشورهای جدید یک جایزه به مهاجرت است. آمار بهتر برای اهداف بهتر و عملی تر، تصاویر صادقانه تر از اشتغال فوری و برنامه ریزی شده – چه کار می کند بهترین در گسترش امید به زندگی، با کیفیت، استانداردهای فرصت های شغلی، آموزش، آزادی، حفاظت، مهاجرت، سفر و زندگی.

هنگامی که این سیاست ها بسیار به طور گسترده ای در سطح جهان انجام شده است، مردم حرکت به جلو و به دست آوردن فضل و تضمین جدید در بهتر، سرمایه گذاری و توسعه و آگاهی بیشتر و ارزشمند در سطح جهان، و در سود روح بهتر و اعتماد به نفس، با این حال برخی از آنها ضد شهودی است چه ممکن است تا حدودی به عنوان یک “جنگ تعریف” از دست رفته مشاهده – سعی کنید ترویج بدترین مهربانانه به جای، چرا که شما و اقتصاد هستند که خوب است، واقعا به اندازه کافی خوب برای حل ساختار شخصی و داده ها / مشکلات اجتماعی، اقتصادی

35) همه اشاره به “پراید” و “احساسات منفی” است از پلیس، ارتش و دیگر تبلیغات و تبلیغات گرفته شده است – حتی این تغییر سیاست بیشتر با رای و نامزدی، مسابقه انجام می شود و بهبود عملکرد و pridelessness.

بسیار روشن است که به تبلیغات به این مشکلات به مقدار تقویت مرتکبین آن و هواداران، گناه بزرگ و اقتصاد بد است. بنابراین آیا تبلیغات به چه مردم احساس و فکر می کنم – این مسائل خصوصی هستند، نمی شود ساخته شده است به طور کلی عمومی – بهبود راه حل اقتصادی (بازدید کنندگان)، و برنامه ریزی / تأمین، نه فقط “جامعه شناسی اخلاقی” صادقانه تر ری بوت آگاهی از همه مربوط به هر.

این بخشی از یک تهاجم به ساختمان اطلاعات شخصی است که بسیار، بسیار اشتباه موجودات و ملت کل انسان به علل بدون دانش ممکن است و تحقق متعهد به آنچه به عنوان به معنای، به ویژه در تمام ساختارهای داده است که انسان زیستی باشند است. مردم در خود فرو واقعا به دلیل ریاکارانه، خسته کننده و مانع آزادی و عدم انسانیت بالغ بخشنده و خردمندی، هوشمند و موثر همدلانه.

نگرانی با آنچه که مردم فکر می کنم و احساس یک موضوع کاملا شخصی، چیزی است که باید انجام شود برای از بین بردن بیکاری، سوء اشتغال، گرسنگی، فقر، فلاکت و goading، نومیدی و سرخوردگی است که منجر به جرم و جنایت است میباشد. هدف جدید، راه حل های به بیرون اقتصادی و اجتماعی که طلسم کارآمد، نوع، مهربان و مشروط آزاد، نه تنها درون گرایی و جامعه شناسی است. در جهانی که “بد” و “شریر” واقعا یک نوع از رفرمیسم خوب است و به اشتباه به نام شده است انقلاب، استفاده بسیار از زبان همه مردم به خطر بیافتد است.

نگرانی مردم را با آنچه که مردم فکر و احساس یک شکل از انگل اجتماعی و معنوی است. کسانی که با الگوهای فکری دیگر و نتیجه گیری عمیق تر و عاقلانه تر در حال نقض و سریع نتیجه گیری ذهن اما نادرست به عنوان به آنچه که به معنای که در هزینه همه ساخته شده است. غیر عاقلانه و ارتجاعی بازمانده؛ نتیجه گیری عمیق تر و عاقل تر از انسان هستند که برای تشخیص مصلحت نظام تهاجمی تحقیر شده میبیند.

36) سازمان ملل متحد و دولت تلاش خواهد کرد برای پایان دادن به همه مرزها در سطح جهانی و کاهش تعداد کشورها و الزامات مورد نیاز برای سفر. قوانین بین المللی خواهد سازگار شود که جلوگیری از تبعید به کشور از مبدا. مسافران باید در جای رفتن به عقب برگردید.

37) از آن خواهد شد به پرسنل غیر نظامی که نقل و انتقالات و خدمات خارجی این معنی است که آنها را به کشورهای خود را از مبدا بازگشت نظامی و روشن ساخته؛ آنها ممکن است در کشور اسکان که آنها را به اختصاص داده و یا رفتن به یک محل آنها در گذشته نداشته اند. این یک عمل به پایان می رسد نوعی از demonism، غرور ارضی، مالکیت، غرور پاداش در زمین هنگامی که کار خوبی از پایان دادن به گرسنگی، سوء تغذیه و بیکاری شده اند منطقی در سطح جهان انجام نشده است، کارهایی که بهبود آموزش و پرورش، ساختمان، مسکن، وگان، گیاهخواری کشاورزی و تلوان و فرصت

هدف جدید خدمت سربازی / غیر نظامی به سادگی افزایش امید به زندگی در کشورهای فقیر زمین در نظر بگیرید. ببینید که چگونه شبه علمی سادیسم مطلق توجیه مرگ با گرسنگی و جنگ برای از بین بردن ازدیاد جمعیت به مقابل حقیقت نزدیک تر است – زمانی که افراد تحصیل کرده بهتر است و به کار آنها تمایل دارند که کودکان کمتر، و اگر چه ازدیاد جمعیت توجیه نادرست برای سادیستی باقی مانده است تصمیم گیری های اجتماعی، و تلاش در پیشگیری از جنگ زمین هستند مضحک و ناکافی و تقریبا به طور کامل اشتباه است، مردم در راه باقی می ماند و استفاده از اینترنت برای انتشار اطلاعات که باعث می شود احساسات کم عمق، جنسی، خشونت و چیزی اعتیاد است که مردم کمتر هوشمند می سازد، در کمتر بی گناه حس خوب از مدت، و حتی یک معنای معکوس قرار می دهد در استفاده از زبان، که در آن “بد” به معنای تحت خوب است.

این شانس خود را در تاریخ برای جلوگیری از سقوط زمین را از فضل، هوش واقعی و خوبی به نقطه ای که بسیاری از انسان ها خیلی بد کردن اجتماعی و فکری است، بنابراین اشتباه تحصیل کرده، و این چندان اجرا اجتماعی و معنوی که این سیاره در سطح جهانی از دست می دهد … .

38) حقوق مدنی موارد همیشه رو به جلو توسط دولت قرار داده است – حکم عمده که در پی است که شرکت هایی که نشان داده شده است به نقض حقوق مدنی تحت نام جدید و مدیریت و موضوع عمل به یکپارچهسازی با سیستمعامل فعال در برابر صاحبان، مدیران و کارکنان می شود و به طور موثر به مشتریان، همکاران و مشتریان.

39) هنگامی که اقرار مصلحتی به جرم ساخته می شوند که شامل استرداد، وعده به پرداخت باید ساخته شود توسط بستگان / دوستان از متهم، دیگری اقرار مصلحتی به جرم نمی خواهد اجازه داده می شود.

40) دادگاه با حضور هیئت منصفه است حتی برای کسانی که می توانید آن را ندارند شخصا تضمین. دولت ممکن است به طور معمول مجبور نکنند متهمان را به درخواست مقرون به صرفه، با یک بار شارژ کاهش قبول و اعتراف به “گناه” و “هیچ مسابقه”، و نه نیاز آنها را به کلاس در درک سیستم قضایی و توسط معاینه روانی انگ اگر آنها به درخواست مقرون به صرفه خودداری می کنند. حق محاکمه سریع تر مطمئن باشید، به عنوان این حق را برای بررسی متهم در دادگاه. روند و حقوق اساسی برقرار می شود.

ریاکاری مضحک و رفتار خلاف قانون اساسی دادگاه است مجرمان سابقه کاملا غیر ضروری و بیماران روانی، سادیست اجرای قصد گمراه و خدمات و احساسات و تشویق چه مقدار به خانه و کسب و کار تهاجم و demonism بی پایان، توهین و ننگ. حق متهم به بررسی کنید و حتی باعث از هم جدا و نقل مکان خواهد شد بین المللی بیشتر در نظر گرفته. انسان ممکن است پیدا کردن گمراه در بخشی از فروتنی، ندامت، تواضع، عذرخواهی و گرفتن مسئولیت برای آنچه که واقعا هستند اعمال انسان ها را عبادت بیشتر و انتظار واقع بینانه و تخمین می زند.

این مدت طولانی و طولانی گذشته است که انسان متوجه است که مشکلات خود را به طور دقیق ترین شرایط اقتصادی و اجتماعی غیر ممکن ایجاد می شود و چه دقیق تر هستند “اعمال خدا و فرشتگان” با توجه به شرایط زمین. خانواده و همسایه در برابر یکدیگر تنظیم اجتماعی. همه موارد هستند که قبل از کارآگاهان و نیروهای پلیس به ارمغان آورد باید بیشتر مورد بررسی قرار، هنوز maturely به تر، عملا و انسانی، و ارجاع و به صلاحیت اصلاح کسانی که شکایت با وضوح بسیار تسریع می بخشد و به طور بالقوه فوری منتقل شده است.

41) بخشی از معنای این سیاست ها است که پتانسیل از همه است کم ارزش گذاری شده است از زمان آغاز شد. ما در حال ترویج چه مقدار به نوع، درمان دلسوز، بازیافت، آزادی، و پیدا کردن مکان های سازنده ترین برای همه به کار، ساخت آن آسان برای مردم را به حرکت در تاریخ از غیرمولد، روابط خصمانه است که منجر به خشونت و خشونت خانگی.

42) به عنوان بخشی از آموزش پولیس، اجرای قانون، وکلا، قضات، سیاستمداران و کسانی که انتخاب به دفتر عمومی، آنها نیاز به صرف زمان به عنوان زندانی در زندان، زندان ها و موسسات روانی. علاوه بر این، آنها نیاز به ایستادن در تمام مدت بدون غذا، و عملکرد خود را در این مورد نیاز ساخته شده است بسیار عمومی، از جمله مقدار زمان آنها می توانید مدیریت به بدون غذا، آب و ایستاده است.

هیچ کس در دفتر عمومی، ملی و نه در سطح جهان، از این شرط معاف است. معنای این شرط در که همه صاحبان، مدیران، مدیران، روسای جمهور، نخست وزیران و کسانی که در مقامات عمومی مورد نیاز برای تحمل و قدرت بدترین مجازات است که نهادهای خود را باید به ارائه. ممکن است آنها ندارد پروکسی ایستادن در آنها، و نه خواهد حبس صرف به خوابگاه خود را پذیرفته شود. علمی استثنایی، کسب و کار و سوابق حرفه ای انجام دهید کسانی که قبل از به طور فعال در اجرای قانون، قانون و قوه قضاییه درگیر در امتیاز از خدمات عمومی از نمونه برداری و تلاش برای تحمل و قدرت بدترین مجازات در مد نمونه بهانه ای نیست. پروکسی فرشته و خدایی ممکن است در برای انسان بیولوژیکی موجود بر روی زمین ایستاده است.

این سیاست همچنین بدان معنی است که کسانی که صاحبان و مدیران بوده است، سهامداران عمده و صاحبان نیز برای تبلیغات و بسیاری از دلایل دیگر را تشویق به داوطلب به تحمل بدترین جامعه مجازات را ارائه کرده است. به تلاش برای در کوچه و خیابان و در نهادهای رفاه عمومی زندگی می کنند و ارائه داستان ها و عکس های مربوط به تجارب در سطح جهان، به زندگی جدید، درک، همدلی و سرمایه گذاری در بدترین مناطق.

آیا این انسان واقعا درک نه تنها مجازات که در حال برخورد است، اما بالقوه برای انسان واقعا اصلاحات و زندگی بهتر و هوشمند تر و کارآمد – انسان واقعا همدلانه و به اندازه کافی با تجربه به انجام هر کاری بیش از نقل مکان و ارائه کار بهتر و استخدام، آموزش و آموزش و پرورش سوال این است که مجازات پایدار در این راه پاسخ است.

43) دولت باید به دنبال عمل یکنواختی بیشتری در موارد. قضات، وکلای مدافع و دادگاه ها تبدیل به اقدامات معمول که در آن نمادین و نمایشی لباس تا بازی و بد و ارزیابی های ناکارآمد و “حاکمان” که احکام سازگار و هدف را نمی دهد و به طور موثر به آموزش و پرورش حساب و شهادت و عمل در هشدارها و نگرانی های را هر دو قربانیان و متهم کرده است. متهمان ممکن است از صحبت کردن پیشگیری نیست. آنها ممکن است خاموش شود و نه متقاعد به اعتراف به گناه. حق متهم به مقابله با پتانسیل قبل از دولت حفظ به عنوان مخالف به اجباری اقرار مصلحتی به جرم و محکومیت.

اعتراض شفاهی و مکتوب علت روشنی برای تحقیقات بیشتر است. شدت و حدت اعتراض علت برای تحقیقات صرف نظر از متهم است – خطا است در کنار دولت به آموزش و پرورش و دیگر گزینه ها و مسکن ها و فرصت های موجود، و همچنین افزایش بررسی روابط و کسانی که، حتی اگر نه به طور مستقیم درگیر با متهم و آن را به اتهام. pridelessness مخالفت، و همچنین چه مقدار به goading، سادیسم، مسخره و نیروی غیر ضروری نیز در نظر گرفته.

آزمایش های سریع تر خواهد بود یک شی و متهمان ممکن است به آسانی بیشتری دریافت محاکمه نیمکت، رودررو شدن با شاکیان، جلوگیری از اقرار مصلحتی به جرم و به دنبال جایگزین در صدور حکم، اجتناب از اقرار صریح / هیچ مسابقه، و دادگاه اجتناب از این مگر اینکه نسبت / دوستان / دولت / وکیل مالی تضمین خسارت پرداخت می شود.

44) محلی، ایالتی،، رای گیری بین المللی و جهانی ملی خواهد شد به سرعت و قاطعانه در همه و هر گونه مسائل افزایش یافته است، و رای گیری اینترنتی.

هدف از این رای گیری و بازخورد در نهایت این معنی است که انسان ها در چه نوع از کالاها و خدمات را ارتقا خواهد رای؛ ایستاده کامپیوترهای عمومی خواهد شد به طور مداوم در دسترس برای رای دادن ساخته شده و رای گیری و سایر حقوق نمی شود دور به دلایل جنایی گرفته شده است. افزایش استانداردهای، سادگی و ادعا می کند برای تبلیغات، با هدف افزایش کیفیت و ایمنی محصولات و سادگی برچسب زدن خواهد بود که هدف. دقت مردم در نبوت خواهد شد و مسئولانه اجتماعی تعلق می گیرد.

45) الکل، سلاح گرم، سیگار، ماری جوانا، بنزین و “مالیات محصول” افزایش خواهد یافت به پرداخت هزینه برای این طرح ها – یک هدف دراز مدت خواهد بود را به یک جامعه آزادتر و سازنده تر، افزایش بهره وری شخصی و عمل خوب به نقطه که در آن هر دو شیوه زندگی و فعالیت و مقصد تصمیم گیری های بهتر ایجاد یک تفاوت بخشنده به همه

46) هدف از تولید در نهایت خواهد به تولید با بالاترین کالاها و خدمات با کیفیت برای همه بدون قیمت به طوری که مردم را انتخاب کنید سبک زندگی بهتر و این ها ساخته آسان تر برای رسیدن به. افزایش اثربخشی اجتماعی و ثواب خواهد بود انگیزه جدید، هر دو در جامعه، روح و سفر و جابجایی با اشغال / استخدام در یک جهان که در آن شی خواهد بود به تولید با بالاترین و بهترین کیفیت کالا برای هر آزادانه و با مسئولیت بزرگسالان و بیشتر از خوبی های بالینی – سهولت و آزادی استفاده و تأمین عاقلانه

انرژی و تعهد که می رود به اعتیاد و وسواس، عادت و جمع آوری خواهد شد به راحتی و هوشمندانه به خدمات و فرصت هایی که به یک دنیای بهتر الهام بخش همه متقاعد کننده بهتر هدایت. ارائه کمک بهتر بخشی از هر دو اقتصاد در برخی از سطوح و آموزش و جامعه شناسی است. آن است که همیشه این فرض که هر حادثه به اصطلاح، هر نوع رفتار ناکارآمد است که در واقع یک تماس به یک جامعه بهتر است، از بیماری و نقص ژنتیکی به جرم و اعتیاد است. نقص ژنتیکی، برای مثال، یک تماس به آزاد حمل و نقل عمومی و حل و فصل و جفت گیری از مردم با پیشینه های گوناگون.

47) هدف از این محلی، ایالتی، استانی، ملی، سیاست ها و مشوق بین المللی و جهانی است که به ارائه آموزش مسالمت آمیز قانونی و دمکراتیک برای افزایش امید به زندگی و پایان دادن به همه گرسنگی، سوء تغذیه، گرسنگی، بیکاری، بیماری، فقر، جرم و جنایت ، تروریسم و ​​جنگ؛ این بدان معنی است که ما در حال تلاش برای عملا جهان الهام بخش بدون دستمزد، پول، فقر و جنگ در راه راحت، حقوقی، صلح آمیز، دموکراتیک و جهانی یاد می شود و شبیه سازی، به عنوان صرفه جویی در زندگی اندازه گیری در افزایش اعتماد به نفس و صرفه جویی در زندگی جهانی و محلی تکرار ، یک دموکراسی مشارکتی بهتر و عاقلانه تر

بنابراین از یک چشم انداز دینی این مقدار به از بین بردن “ریشه همه شر”، پول؛ از دیگر معنوی و “ساختار داده” چشم انداز آن را به مقدار اتلاف وقت، عمل، قلب، روح و روح با سکه، پول نقد، کارت و شناسایی کامپیوتر نیست، از منظر اقتصادی آن را به داشتن یک جامعه بالغ در آن افراد و منابع در حسابداری و بت پرستی هدر نمی رود بالغ می شود. حمل و نقل رایگان عمومی، خدمات درمانی، مسکن و شغل مطمئن به راحتی در دسترس به معنای فرصت بهتر و بیشتر، جدید اطلاعاتی، مهربانی و امنیت و مشارکت جدید برای هر در جهان عاقلانه تر مولد.

48) تعطیلات جدید ایجاد خواهد شد که شامل روزه، ایستاده اصلاح، ایستاده نگهبان، fruitarianism، گیاهخواری، ساختمان و مسابقات نوشتن عمومی است. بلوغ و محبت، فضیلت معنوی با ارزش تر، هوش و عاقلانه توانمند سازی زندگی را نجات داد، دقت بالینی در بهبود زندگی

این عکس ها، خبرگزاری ها و پوشش رسانه ای از ایستاده با آغوش بالا سر، ایستاده تمام شب، و شناخت اجتماعی به کسانی که از خوردن و استفاده از منابع از ویژگی های. ما به دنبال تعطیلات که به معنای ندامت، انتخاب را به پرهیز به دلایل بسیاری، حرمت انسان، با سابقه شخصی و عمومی از روزه و شغل جدید است که گرسنگی را به عنوان اگر مشهور، جامعه و پوشش ورزشی به پایان رسید.

49) پدر و مادر باید متوجه باشید که به دلیل ماهیت ملکی از پدر و مادر که کودکان گاهی اوقات خیلی بهتر توسط کسانی که به آنها مربوط نیست بیولوژیکی و مراسم انتخاب در اجازه برای زوج از هر نوع، تحریم مطرح شده است به عنوان آنها، هر و همه سازمان ها و رای دهندگان مایل به استطاعت – زمانی که اطلاعاتی در عمل فراتر از غریزه در عمل می رود ….

50) داوطلبانه و مشاغل کار مولد در یک محیط آموزشی برای کودکان و بزرگسالان جوان بهتر است؛ پول است که نه تنها ریشه همه شر، آن اتلاف از روح، قلب، زندگی و زمان و زمان ورود به سیستم از همه مردم است. چه نوع آزادی در حمل و نقل، تفریحی، مکان برای اقامت، بازدید، کار و مسکن واقعا بیشتر از هر فرد را درخواست مکان های جدید و اقتصاد با یکدیگر رقابت به پاسخ است.

51) فروشگاه ترغیب می شود برای حمل محصولات اساسی به صورت رایگان، و محصولات بیشتر و بیشتر در دسترس و بدون هزینه با توجه به دولتی، مدیریت و پشتیبانی خصوصی خواهد بود. انسان به وضوح بیش از نقطه ای که حسابداری و روش های باید توسط آموزش متقابل جایگزین، آگاهی کامل از کل فرآیند تولید و مدیریت و مسئولیت و درک انسان افزایش یافته و بدون اتلاف وقت، منابع، روح و اشتغال با اشکال، معارفه بی پایان و حسابداری از پایین به بالا و بالا به پایین.

52) ساختمان برای خانه های عمومی خواهد شد کارکنان و ساخته به کامپیوتر عمومی (و کامپیوتر و امکانات عمومی که مردم می توانند در حالی که ایستاده استفاده کنید، از جمله رستوران ها) در دسترس برای ساکنان برای همه خدمات، به عنوان به کتابخانه و افزایش امکانات عمومی ارائه هر تصور از مراقبت های

53) یک هدف: کاهش نیاز به سفر تکرار محلی برای شغل، مراقبت های پزشکی، جستجو مسکن، غذا، لباس و به منظور کاهش استفاده از سوخت و افزایش محبت، سادگی، انسانیت و سهولت استفاده از سرویس؛ دولت و ملت خواهد خرید و استفاده از ساختمان های خالی برای مسکن نه تنها تا زمانی که همه بی خانمانی حذف – تا زمانی که ظرفیت اضافی آماده در تمام شهرستانها برای مهاجرت وجود دارد

54) بخش از شهرستانها برقرار خواهد شد که اجازه می دهد مردم از شیوه های مختلف، نه فقط مذاهب، به شریک کسانی که شیوه آزادانه و بدون الزام قانونی

ما به دنبال عاقلانه تر مردم از حق آزادی بیان، جابجایی، آموزش، آموزش و پرورش و انتخاب بهتر را – با استفاده از شبکه های اجتماعی به رقابت برای مردم و مبارزه برای دفتر خود را امروز. خردمندترین تغییر بین آنچه وجود دارد و آنچه که ما دقت ممکن است رسیدن.

مردم به وضوح مجاز به منجر به زندگی مولد و سعی کنید شیوه زندگی جدید، تجارب جدید شخصا در مدت متفاوت در بخش های خاصی از شهرستانها اگر آنها را انتخاب کنید، روزه، گیاهخواری، fruitarianism و با استفاده از نفت و گاز و خوردن مواد غذایی تنها خام باید آنها را انتخاب کنید ، روش ها است که ممکن است در برخی حواس و به بسیاری از به خطر بیافتد سبک زندگی، شغل جدید و مولد با هوش، انتخاب تازه ای از جامعه، سفارشی، سنت ها، شیوه ها، دلایل و استفاده می کند. ایستاده نگهبان برای فردایی جدید، ایستاده با اعتماد به نفس تازه در کشور ما و همه مردم را تنظیم به عنوان اولویت اول پایان دادن به گرسنگی، سودآوری بهبود استانداردهای زندگی و باعث ایجاد مشاغل جدید در خارج از کشور و فرصت در تبلیغات در خانه، با سنت های جدید آوردن افتخارات اصلاح ، هوش در برنامه ریزی، ارائه، محبت، آزادی و مراقبت خوب است که بهترین و خردمندترین از همه زمان ها امروز اینجا، و بهتر انتخاب ها و فرصت برای همه به ارمغان آورد.

توجه: پایه اصلاح، نه فقط در حال حاضر، اما برای دموکراسی مشارکتی و مدیریت هوشمند بیش از فریم های زمانی مختلف، مردم در تمام سنین، سطح آموزش و پرورش و تحرک. بخشی از آنچه الهام بخش اجرای موفقیت آمیز شخصی، ایالتی، ملی و سیاست جهانی صرفا حسن تعبیر در باره جایگاه اصلاح، نه تنها ایستاده ایدئولوژیک اصلاح نمی شود، اما در واقع از لحاظ جسمی ایستاده تا زمانی اصلاح که شما می توانید و آموزش و عمومی به عنوان موثر و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. یکی انتظار می رود که مردم و تبلیغات خواهد انرژی خود را به نمونه تعیین سیاست های ملی و جهانی است که واقعا تفاوت را تغییر مسیر. با توجه به موضع خود را به عنوان رسمی انتخاب می شوند، حتی اگر تنها در نوشتن یک بار، ورزش است که همدلی و درک جدید در سیاست جهانی و تبلیغات شخصی در زباله های بی پایان زمین و اضطراری بوجود است، و ساخت یک دنیای سازنده تر و عاقلانه تر است. این یک زمین بیشتر فکر صاف و مرکز کهکشان برای ¾ از 2000 سال گذشته بود اگر مردم موفق به این امر در همه می دانیم، غلط در مورد تصویر بزرگتری را برای بیش از حد طولانی، نه احتمالا همیشه بهترین جهان ممکن بود.

این به این معنی است که شما ممکن است بلافاصله این نوشته به عنوان خود را برای هر و همه اهداف را، و به من دوست و اضافه کردن هر سیاست که شما قدردانی می شود. انسان هرگز به طور موثر اضطراری اولیه و contritely به اندازه کافی در محیط به اجرا می شود بسیار طولانی، چه رسد به preventatively و به طور موثر.

این اهداف سیاست بسیار خشن توسعه یافته توسط و از طریق کسی که به عنوان ثروتمندترین و فقیرترین در بیش از 50 کشور زندگی می کردند، و تماشا بیش از 1000 انسان منتقل شدند و حداقل به طور موقت تجسم، از جمله آنچه که انسان خدا، و همچنین به عنوان معجزه واقعی پاسخ در زمین است. برای زندگی در یک سیاره بسیار هوشمندانه تر.

هشدار – تماس و “را به اقدام و فعالیت”:

درگیر شدن در این نوع از تلاش بدان معنی است که شما در معرض چه مقدار به زندگی و مرگ در گزاره همه چیز را که شما انجام دهد و ممکن است … .این است مانند ساختن سفینه فضایی، طول می کشد و خدمه بسیار متنوع، و تمام تخصص و دانش ، عشق و توانایی که شما را داشته باشد. این بدان معناست که حداقل استاندارد، هر پاراگراف و هر جمله مسئله مرگ و زندگی است. یک سیاست است که معنای صرفه جویی در جان هزاران نفر را اگر به درستی به تصویب رسید، در عین حال نیز یک پیاده سازی چند فرهنگی و اقناع و بازاریابی ایده آل نیست از سود در همه، هنوز از اشراف / نوع دوستی / خوب جهانی ترین موثر است.

برخی از آنچه این سیاست دلالت معادل تحقق است که مردم به معنای واقعی کلمه پرداخت به طبقه می شود، انگ و از خودشان بهتر خود را کوچک ساخته شده برای پشتیبانی از ساختارهای قدرت ناکارآمد و، بدون توجه به ثروت، تحصیلات، تجربه و اتصال خود را، در برخی از راه واقعا قرار داده می شود پایین، حذف، کنترل، ساخته شده را به خود کمتر و دور انداختن مراقبت های اجتماعی حسن نیت که جامعه و اقتصاد هنوز به حتی نزدیک به تحقق موثر. این تحقق تنهایی آورده پایان دادن به نژاد پرستی، نقض حقوق بشر، فقر اجباری، فقر و آموزش بهبود، فرصت و آموزش – و عمل – در سطح جهان، به عنوان بیش از سیاست فقط اقتصاد کلان برای میان مدت و بلند مدت راه حل. عمل و نتیجه گیری خود را ساخته شده تفاوت. آن را عاقلانه تر، جایگزین، هیچ آسیبی و آوردن فرصت های بهتر و راه حل ها، سهولت در رهبری و کنترل از آنچه واقعا، برای هزاران سال، واقعا و به وضوح می کند بوسیله جلوگیری از و محدود کردن عمل کار نمی کند.

توجه داشته باشید در زبان و معنا:

انگلیسی، آمریکا، استرالیا، نیوزیلند … در مورد نوشتن، اخلاق، دقت، “ساختار داده” و معنا. در نظر بگیرید “اشتباه” به یک اصلاح است که می تواند هم اشاره به افرادی، یک فرد، یا محیط زیست در ارتباط است. زبان نوشته شده است در اینجا استفاده می شود “به طور طبیعی” به اندازه کافی خوب pithily / به آسانی به معنای دقیق و بدون ترکیب / جملات پیچیده و یا اظهارات برنامه نویسی نمی دهد که به مقدار کلمه “مورد” در پاسکال / C +. یک تفسیر در تعاملات میان انسان و فرشته، ساختمان داده ها خدایی است که محیط خود را تغییر داده است … شما به معنای واقعی کلمه کاملا زندگی بر روی زمین همان، واقعا نه در همان ساختمان، به معنای واقعی کلمه با همان “در” با همان مردم و همه آنها نشان دهنده است که اقدامات خاصی داده شده است.

منظور شما از تمام جهان به من ….

این به این معنی است که آنچه در حواس تغییرات مختلف “واقعی است”. یکی از راه های آسان در این نگاه این است که شما به سادگی باید نگهبان مختلف و زمین های فیزیکی، زمین مواد است و در همه تغییر نکرده است. دیگر بیشتر یا کمتر واقعی به شما بسته به نوع که آنها برنامه ریزی به درک شما باشد، چگونه شما angelically و در راه های دیگر در تمام ساختارهای داده نمایندگی شما دستکاری، و ترجمه آن به زمین است. این است که واقعا در عمل درست نیست. یک حقیقت به مقدار الهام بخش در یک مکان، یک ساختمان، و موجودات که قادر به ساخت کپی از کل محل و ساخت و ساز حفظ زندگی در آن است. شما معنی داری بیشتر و بهتر با تغییر فرصت و انطباق، در حال تحول و تعامل خود را با سنگ تیز کردن، هوش، توانایی های متنوع، مهارت، ارائه و استقلال – این یک هدف خشن از جامعه، دولت و نهاد است.

بیایید واقعی دریافت کنید ….

در واقع نگران / علاقه مند / مجذوب / اشغال در مقادیر بالا به موضوع محبوب بودن در یک جامعه بسیار علمی و کوچک بودن، یکی به آسانی ممکن است استدلال می کنند. این مورد نیست. سپس به سادگی این نوع بیانیه به عنوان به این معنی که ضروری را به نفع خود “برکت و رحمت و لطف” از همه که تا به حال در تلاش زمین در حال حاضر وجود در نظر بسیار بسیار بیشتر مشروط به توانایی زمین به استفاده از آنچه در صدها سال گذشته در صنعت به دست آورد شد، تکنولوژی، ارتباطات، تامین و ساخت و ساز به ایجاد تغییرات در تمدن است که صرفه جویی میلیاردها زندگی در طول زمان، از جمله آنهایی که مانند رایگان حمل و نقل عمومی، مسکن، گیاهی / مواد غذایی گیاهی و لباس است که نه تنها کمک به مردم پیدا اشتغال و پرداخت هزینه یک سیاره بخشنده تر، اما به مردم برای حفظ حرکت می کند که یک جهان است که در saner، امن تر، سالم تر و آزادتر، از ظلم و ستم، سادیسم و ​​قتل، یک جهان است که از بین می برد و به حداقل می رساند ظلم و ستم به همه اشکال زندگی است.

شفقت جدید و همدلی به مشاهده علل اجتماعی و فرهنگی گسترده تر و راه حل های اجتماعی بخشنده تر و کارآمد و فرصت بوده است. علم، مذهب، عمل، آموزش، سفر، مهاجرت، استقرار مجدد و آموزش، همه با برنامه ریزی بهتر در هر سطح، با اشاره به بهترین فرصت را برای بهبود املای یک الگوی برای یک دنیای بهتر، و یک دنیای بهتر اشغالی. بسیار طولانی مشکلات ایستاده به عنوان فرصتی برای راه حل های بهتر و بزرگتر در سطح جهانی دیده می شدند.

پیاده سازی

مثال 1: از بین بردن (خیلی علنی) و بازسازی ساختمان های بیشتری برای پایان دادن به تروریسم؛ استفاده از خواص باقی مانده موثر تر برای بهبود شرایط زندگی و ارتباطات جهانی و نوشتن. تخریب های عمومی به پایان می رسد یک نوع از کودتای شیطانی و عمومی اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و رفتاری بر هوش، و به این معنی ما به آسانی می توانید استطاعت استفاده بهتر و بیشتر الهام گرفته از و نجیب، نوع دوستانه، عمل سرمشق به صورت محلی به بیش از در سراسر جهان، و ممکن است به معنی تنوع بیشتر و نوع ندامت.

مثال 2: هنگامی که کودکان در مهد کودک هستند، شما ممکن است آنها را با این انتظار که انتشار یک مجله با هفت مقاله و یا یک کتاب کوتاه می دهد، بازی و یا داستان هدف خود را در زندگی به طور موقت … و نگهبانی و ایستادگی اصلاح شده برای این و بسیاری از دلایل دیگر عمومی و خصوصی. جایی که آنها به مدرسه بروند، آنچه می تواند در آموزش و پرورش، ساختار داده ها، آموزش های اجتماعی و فرصت های جدید، بهبود یافته دیگر و خیلی دیگر تعیین هدف و توضیح، برنامه، توضیحات، فرصت ها، حتی اگر آنهایی که بسیار فروتن در نوشتن، که واقعا معنی خلاقیت ، حل مشکل، گزارش و پیشرفت حداقل به طور بالقوه با توضیح و راه حل های بهتر بهینه شده است. این نوع از در حال رشد، بلوغ و تأمین / برنامه ریزی شده یک دنیای بهتر عمیق تر.

مثال 3: یک شی از ساختمان خواهد بود این است که همیشه وجود دارد ظرفیت اضافی رایگان برای مسکن، مهاجرت، نقل و انتقالات و که مردم بیشتر الهام گرفته، به عنوان مثال، مطرح خود، دیگران و حتی علامت برای انتخابات.

این پلت فرم از نامزد و رهبری که مهم است … بیشتر است.

الهام بخش زمین برای پایان دادن به تروریسم با سرمایه گذاری تعیین ملی و جهانی در زیرساخت های اقتصادی پایدار در خارج از کشور؛ یک عمل جهانی از ایمان و اخبار شغل خوب بی سابقه و نمونه. این بیش از آشکار است که مردم در حال به جرم و جنایت توسط چه مقدار به ریاکاری های اجتماعی دولتی و مرگبار، تهاجمی و انگلی مضحک را goaded است. روزه، ایستاده اصلاح، انسان فضیلت تر با ایمان به درستی جدید تاسیس در مردم و اقتصاد است.

نهایی امیدوار است: در یک سناریوی که در آن زمان دیگر وجود ندارد این فرصت برای رفتن به عقب و رفع مشکلات اقتصادی هنوز ممکن است ….

برای سود سیاره ای که نزدیک شده به درستی الهام بخش همه مردم: به تمرکز تبلیغات خود را در آنچه در واقع اتفاق می افتد، داستان های واقعی، به جای فانتزی، علمی تخیلی، عاشقانه، جامعه، بازی ها و بازی های ویدئویی، و زمین شماره یک ورزش واقعی همدلی بین المللی و جهانی است که به پایان می رسد برخورد نفاق ایدئولوژیک و خیریه کافی، و در موثر و بهینه اقتصادی زیربنایی، امنیت و ارائه و فرصت، به خصوص به نقل مکان در مناطق جدید بدون بازگشت. منابع معنوی هستند که توسط حسابداری برای تولید ناکارآمد برای سود و رقابت هدر رفته، محصولات بد و polies بدوی از مجازات در حال به کشورهای سیخک بیشتر و مردم به جنگ را برای مواد و اهداف فکر کوتاه استفاده می شود.

بخشی از معنای آوردن یک سیاره از اجتماعی و دیگر جهنم است که از یک نوع فداکاری، نوع ترک سرزمین و انحصارطلبی.

مثال 4: سازگاری، عمل، بهترین تغییرات زمان و چرخه محیط زیست

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s