administrativa, Czech, kvality, politiky, terorismus

Globální politiky Administrativa končící terorismus, válka, nezaměstnanost, zločin, podvýživa a zvyšování kvality života a délku života pro všechny národy

Czech World Administration: Globální politiky Administrativa končící terorismus, válka, nezaměstnanost, zločin, podvýživa a zvyšování kvality života a délku života pro všechny národy:

Stojany na veřejných a soukromých záležitostí:

1). Zdarma veřejné dopravy. Všechny autobusy a veřejná doprava zdarma – zvýšení dobrotu a milostivost společnosti tak ti nezaměstnaní snadněji najít pracovní místa; starší a chudí může volněji najít to, co potřebují, získat nová pracovní místa a zobrazení míst jejich měst a státu – aktu inteligence; více milostivý pro turisty a návštěvníky. Zaplaceno se zvýšenými plynem a energetických daní.

Děláme bezpečný a zdarma dostupný způsob, pro všechny naše první priorita pro dlouhodobě, kterým se základy dobroty, vlídnosti a udržitelný hospodářský spodku dělat rozdíl! Zdarma veřejné dopravy činí tento rozdíl v záchraně lidských životů, plyn a spolehlivou podporu pro všechny národy. primeministerAZ na Twitteru adestitutepoor (veganské a další neziskové organizace, charity, Philanthropies). Jsme pomocí technologie jít zpátky k dobrotě moudrého zpětné vazby, inteligence v cestování a nové “dobré milosti” lidí a zeminy. Tvorba péče a starosti každodenního života zmizí – a tak jsme všichni dělají moudřejší rozhodnutí, mají doslova a moudře mají svobodné společnosti re-vštípí jistotu, že váš hlas věcech pro všechny správných důvodů. Mí kolegové lidské bytosti důvody jsou jednoduché a jednoduché důvody vyhraje – zbytek je účetní problém, který je nejlépe řešit v kvantové a najednou nejprve zastoupení, na národní úrovni, a na vašem novém světě.

Když řešení jsou dobré pro všechny, a tvrzení je právě v účetnictví ….

Je to dost dobré pro děti? Tak ať to být dost dobré pro vás, a všechny naše občany, návštěvníky a přátelé. “Světové Friends” kritický esej brzy, zdarma na internetu pro vás: Co byste udělal, aby se lépe planetu – v sekci výsledky. Inicializace bezplatnou veřejnou dopravu ve vašem městě vyhraje svobodu. Udělej to, podpořit bezplatné veřejné dopravy alespoň jednou. Moudře znamená bezpečně, uctivě, udržitelně, pro každého. Udělat dobré nové přátele s bezplatným veřejné dopravy, lepší dobrovolník a platebních pracovních příležitostí, dobrotou a laskavostí – a jednodušší účetnictví, snazší akce pro všechny, a lepší volby – to je poučení, že každý musel naučit.

2) Globální vzdělávací programy, mediální pokrytí a publicita, “co” z těchto hospodářských politik bude povýšen na preempt “kdo” všech příběhů a sport, móda, společnost a celebrity pokrytí. Jedná se o vládní politiky a tiskové zprávy, žádný zkrácené svobody tisku je vůbec v úmyslu. Když přízvuk tisku se zaměřuje na nejkritičtějších politik a postupů na celém světě, jsme se přesunout směrem k novým účinnosti v prosazování osvědčených postupů a nápadů. Opravdu ne národ spokojit s místem v top 20 ….

3) Lepší bydlení pro ty, kteří žijí na ulici, a s menším počtem předpisy … Nepoužívané hotely a apartmány být koupen pro použití chudé a ty, kteří hledají zaměstnání. To znamená, že vláda bydlení a identifikace bude k dispozici více volně a snadno, a že ti, kteří nemají to bude mít přístřeší a vegetariánské jídlo a vodu a oblečení a pomoc při hledání zaměstnání bez ohledu na to. Podpora politik, které jsou pravdivé na více než jedné úrovni – biologicky a společensky, podporované náboženstvím a vědou pro lidské potřeby, nikoli pro zisk, jsme získat podporu všech dob.

4) Vegan, vegetariánská a zejména fruitarian a jiné potraviny darování centra jsou podporovány, a veřejná výsadba jedlých ovocných stromů namísto okrasných rostlin, povzbuzení a odpočty a marketingu pro producenty ovoce a zeleniny; objekt bude pro obchody, aby bylo možné zobrazit a nabízet základní potraviny pro volně jakýkoli.

Užívání lepší péči v soucitných a zřejmých ohledech, s vylepšenou účinností pro všechny spotřebitele a více inteligentní komfortní zóny je náš objekt. Poskytnutí více důvěry a bezpečnosti pro všechny lidi, více a moudře získal důvěru ve společnosti a důvěry v nejzákladnější a jednoduše způsobem, a snížila zoufalství zločinu a přinesl prosperitu po celém světě.

5) Zcela zdarma lékařské, zubní, vize, zdraví a péče o dítě. To znamená, že můžete chodit do zdravotnického zařízení a získat zdravotní péči bez otázek.

6) Zvýšená dozor pro charitativní, filantropie a dárcovství center; zvýšené ochranné pracovní místa (to představuje formu cti, že andělé a Bůh touží, tradice od všech dob, stojí za znovuzavedení do společnosti), ujistěte se, seznamy dostupných potravy, přístřeší, oblečení, zdravotní péče a dárcovství center jsou aktuální, účinně optimalizované a jsou k dispozici veřejně na vysoké škole a univerzitní úrovni snadnou organizaci volně k dispozici v písemné podobě a na internetu.

7) zrušení trestu smrti; rostoucím využíváním sankcí ve výši vyhoštění (tomuto trestu, zejména pokud jsou užívány po celém světě a inter-kulturně, dělal rozdíl nejen v nových osobním životě, ale větší informovanost a život pro všechny, stejně jako zvýšení přenosové rychlosti nasazení a laterální zaměstnání převody do nových lokalit pro zaměstnance) a větší územního omezení; národy a soudy budou účinně připustit, jak bude nemocnicích a vzdělávacích institucí, že vina za trestný čin zůstává povinnost státu, národa a planety. Když je stav shledán vinným ne efektivně přemístění těm, kteří požádali o nové bydlení a zaměstnanosti, penále za nezákonnou činnost, která bude činit k tomu, cestovní, vysoce kvalitní vzdělání a dopravní uspořádání a poskytování nových pracovních míst pro ty, kteří byli uvedeni v omyl k páchání trestné činnosti.

8) všechny lékařské péče a zdravotní péče bude zdarma, protože budou všechny záchranné služby (tam bude snížení v účetnictví pro pojišťovnictví a záznamy, a to bude nahrazen s úsilím o zlepšení bydlení a služby a mezinárodní pracovní příležitosti; část Význam toho je, že pay-as-you-go systém účetnictví bude nahrazen volnými zboží a služeb.

9) Svoboda pro odsouzení marihuany a alkoholu trestných činů a retro-aktivní odstranění svých vět; zátěž najít lepší zaměstnání a bydlení pro ty, kteří se dopustili trestného činu, a eliminuje urážlivé veřejné záznamy k dispozici na internetu, bude spočívat se státními, národními a soukromými institucemi.

10) Zvýšit rychlost přenosu pro zaměstnance mezi městy, státy a mezinárodní úrovni; to jsou listy pro hojení měst, států a národů; dovolit velmi snadný volný přístup k internetu do veřejných míst. Vzhledem k tomu, zvýšení transferů, vojskové rotace a příležitosti pro přemístění pomáhá lidem a ty, kteří hledají nové začátky zaměstnání a nového prostředí, které mohou, s dobrou místní podporou, znamenat, že oni jsou více zodpovědní, mají realistické důvěru v systém, a být více naživu, Tyto boční převody a propagační akce budou obhajoval globálně.

11) Rozhodující a globální podpora federálních programů pro desítky milionů nových pracovních míst v nejhorších oblastech zemských inspirovat zemi, aby správně a rozhodně ukončit veškerou hladovění, podvýživy, hlad, nezaměstnanost a válku současně výjimečné mezinárodní například k těm, kteří by byli zapojeni ve válkách a terorismu.

12) Popularizace půstu, stojící opravit, stojící na stráži a to jak v soukromé rezidence, firmy a školy, s pokusy dělat soutěže v těchto oblastech a charity, filantropie a non-zisky preempt sportovní, móda, osobnost … “co”, “proč “,” kde “,” jak “,” kdy “příběhů pochází před” kdo “. To je součástí nejen osobně dělat to, co je altruistické, ušlechtilý a vpravo; jsme jasně pokouší znovu inicializovat, že jen velmi datové struktury Boha tak, aby podporovaly idealismus, a přinést lepší strážce a všechny budoucnost na Zemi teď.

13) všechny Internet marketing, prodej, dodávka je legalizována pro všechny dodavatele. Vojenské a civilní síly budou nasazeny, se celosvětové dohody, aby jako první prioritu, poskytovat internetový marketing prodejcům v zemích s nejnižším naděje dožití, nejchudší národy, takže bude jejich místní produkty, nemovitostí, umění a investice se k dispozici, zkracuje cestu k odpovědnému a charitativní globální investice.

14) Náboženské organizace opustit své dveře otevřené 24/7 pro všechny a některé nebo ztratit jejich osvobozeného daňový status. Jsou podporovány post stráže a asistenty a neustále pracovat na ukončení všech hladovění, podvýživy, chudobu, nezaměstnanost a válku.

15) Více pracovních míst jsou k dispozici pro lidi přímo z vysoké školy, a nejlepší výkon studentů uděluje stát na každé střední škole a střední škole s dobrovolníka a pracovních příležitostí. Nejlepší umělci nejsou pouze podporovány s nejlepšími pracovních příležitostí, ale také doporučuje mít děti brzy podporovat eugenickou a genetické šlechtění. Národy a národy, které nejsou tak úzce geneticky související jsou podporované globálními bezplatnou dopravu a vypořádání bonusů mají děti více dětí, zvláště v zemích, které nebyly zapojeny do světových válkách, a které se nepoužívají, ani se domnívají, ukrývání jaderné zbraně a které nejsou v válka.

16) Všechny odkazy na “hrdosti” a “negativních emocí” je převzata z policie a dalších reklamy a propagace. Je zcela jasné, že dávat publicitu na tyto problémy, činí posílení jejich pachatele a stoupenců, velký hřích a špatné ekonomiky. Takže to, co reklama lidé cítí a myslí si – to jsou soukromé problémy, nesmí být zveřejněny. To je součástí invaze datových struktur osobních že má velmi, velmi špatně spáchaných celé lidské bytosti a národy příčin bez možnému poznání a realizaci, co je míněno, zejména v všech datových struktur, které reprezentují biologické lidi.

17) Organizace spojených národů a vlády se pokusí ukončit všechny hranice na celém světě a snížit počet národů a požadavků pro cesty; mezinárodní zákony bude třeba přizpůsobit, aby se zabránilo deportaci k národu původu; cestující musí jít na místo návratu.

18) bude jasné, vojenský a civilní personál, který přenáší i zahraniční služby znamenají, že se nevrátí do svých národů původu; mohou znovuusídlit v národě, že jsou přiřazeny, nebo jít na na místo, které jste nikdy předtím.

19) Občanská práva případy jsou vždy předložené státem – hlavní verdikt byl požadován, je, že společnosti, které byly uvedeny do porušovat občanská práva bude pod novým jménem a řízení a podléhající retro aktivní třídní akce proti majitelů, manažerů a zaměstnanců ,

20) Pokud jsou žalobní důvod vyjednává vyrobeny, které zahrnují restitucí, slibuje, že zaplatí, musí být provedeny příbuznými / přátel obžalovaného, ​​jinak že žalobní důvod vyjednává, nebude dovoleno.

21) Trial porotou je zaručena i pro ty, kteří si nemohou dovolit jej osobně; Stát nemusí rutinně nutit žalovaným výhodnou koupi prosby, přijmout snížený poplatek a prosit “vinný” a “žádná rivalita”, ani vyžadovat, aby podnikly třídy v pochopení soudního systému a dostat poznamenaný mentální zkouškou pokud odmítnou výhodnou koupi prosby. Je to dávno, dávno doba, že lidé si uvědomili, že jejich problémy jsou nejvíce přesně způsobeny nemožných hospodářskými a sociálními podmínkami a jaké jsou přesněji “Akty Boží a andělů” Vzhledem zemská okolnost; rodiny a sousedé jsou nastaveny proti sobě společensky. Všechny případy, které jsou podané Detektivové a policie musí být dále prošetřeny, a odkazoval a přeneseny do opravené pravomoci těch, kteří se stížnost.

22) Část významu těchto politik je, že potenciál všech byla podhodnocena od počátku věků, podporujeme to, co činí druhu, soucitný zpracování, recyklaci, svobody, a najít nejproduktivnější místa pro všechny do práce.

23) V rámci školení pro policejní, vymáhání, právníci, soudci, politici a ti zvolen do veřejné funkce, musí trávit čas jako vězni ve věznicích, věznicích a ústavech pro mentálně postižené. Dále musí stát po celou dobu bez jídla, a jejich výkon v tomto požadavku budou velmi veřejnosti, včetně množství času, které mohou řídit jít bez jídla, vody a stát. Nikdo ve veřejné funkci, nikoli na národní ani na celém světě, je osvobozena od této povinnosti. Význam tohoto požadavku v tom, že všichni vlastníci, správce, vedoucí pracovníci, prezidenti, premiéři a ti ve veřejném úřadu jsou povinni snášet nejhorší sankce, které jejich instituce mají nabídnout; oni nemusí mít proxy stát v pro ně, ani bude pouhá vězení jejich bydlišť být přijat. Andělské a Zbožní proxy nesmí stát v biologicky stávající člověka na zemi. Tato politika také znamená, že ti, kteří byli vlastníky a manažery, hlavní akcionáři a majitelé se rovněž vyzývají, pro publicitu a mnoha dalších důvodů, aby dobrovolně snášet velmi nejhorší sankce společnost nabízí; pokusit se žít na ulici a v institucích veřejné sociální péče a poskytovat příběhy a fotografie vztahující zkušenosti po celém světě.

24) Stát se musí snažit jednat jednotně v případech. Soudci, právníci a soudy se staly rutinní úkony, kde je symbolická a dramatické zdobit hrál a špatné a dysfunkční hodnotitelé a “vládci”, které neposkytují konzistentní a objektivní verdikty a účinně vzít v úvahu vzdělávání a svědectví a zákona o varování a obavy Obě oběti a obžalovaného. Obžalovaní nesmí být bráněno mluvit; nemohou být umlčen. Tvorba námitky ústně a písemně je jasně vést k dalšímu šetření. Prudkost námitky je důvod k šetření, bez ohledu na obviněného – chyba je na straně státu, aby se vzdělávací a jiné alternativy a bydlení a příležitostí k dispozici, stejně jako zvýšené zkoumání vztahů a zúčastněných, i když ne přímo podílí se obžalovaný a ti přinese obvinění.

25) Místní, státní, národní, mezinárodní a globální hlasování bude zvýšena o všem a případné problémy, a internetové hlasování. Účelem tohoto hlasování a zpětné vazby bude v konečném důsledku znamenat, že lidé hlasovali o tom, jaký typ zboží a služeb bude podporována; stálé veřejné počítače budou neustále k dispozici pro hlasování, a hlasování a další práva nebudou brát pryč trestní důvodů. Standardní a nároky pro reklamu, s objektem zvyšování kvality a bezpečnosti všech produktů a jednoduchost označování bude objektivní.

26) Alkohol, střelné zbraně, cigarety, marihuana, benzín a související daně z produktů se zvýší na zaplacení těchto iniciativ; účel produkce bude nakonec vyrábět v nejvyšší kvalitě zboží a služeb pro všechny, aniž by cenu tak, že lidé si vybrat lepší životní styl a ty jsou jednodušší dosáhnout.

27) Účelem těchto místních, státní, regionální, národní, mezinárodní a globální politiky a pobídek je zajistit pokojný, právní a demokratický vzdělávání ke zvýšení průměrné délky života a ukončit veškerou hladovění, podvýživa, hlad, nezaměstnanost, chudoba, kriminalita, terorismus a válka; to znamená, že se snažíme, aby prakticky inspirovat svět bez mzdy, peněz, chudoba a válka.

28) Nové prázdniny bude vytvořen, která zahrnuje půst, stojící opravenou, stojící stráži, Fruitariánství a veganství. Ty budou vybaveny fotografie, zprávy agentury a medializace stojí s rukama vysoko nad hlavou, stojící vzhůru celou noc, a společenské uznání těm, kteří se zabránilo jíst a využívání zdrojů. Těšíme se na prázdniny, které znamenají lítost, rozhodnout se zdržely z mnoha důvodů, lidské posvátnosti.

29) Obchody budou vyzváni, aby nést základní produkty zdarma.

30) Stavby pro veřejné bydlení bude personálně a konstruovány tak, aby se veřejné počítače k ​​dispozici pro obyvatele pro všechny služby, neboť bude knihovny a zvýšení veřejných zařízeních poskytujících všechny myslitelné formy péče, s cílem je snížit potřebu pro opakované místní dopravu o zaměstnání, zdravotní péče, bydlení, hledání potravy, oděv, aby se snížilo používání paliv a zvýšení soucit, lidskost a snadnost služby; stát a národ bude nakupovat a využívat prázdných budov pro bydlení, které nejsou jen dokud bezdomovectví je vyloučen – dokud je připraveno nadbytečná kapacita ve všech městech pro přistěhovalectví.

Poznámka: Pokud stojíte za veškeré z těchto politik, vlastně stojan opravena. Část toho, co inspiruje úspěšnou realizaci osobních, stát, národní a globální politiky není jen být eufemistický o stojící opravit, a to nejen stojící opravit ideologicky, ale ve skutečnosti fyzicky stojící opravena tak dlouho, jak jen můžete a vzdělávat a popularizovat tak účinně a rychle as je to možné. To znamená, že můžete okamžitě přijmout toto písmo jako vaše vlastní pro veškeré účely, a jsou zdarma, aby mě spřátelit a přidat všechny politiky, které byste ocenit.

V zpronevěry a velmi špatné a zavádějící akce vlád zemských nebyl jen stát stovky milionů životů ve válce a hladovění, i nadále stát desítky tisíc životů každý den, a řešení v podstatě jsou praktické a jedno slovo, jeden věty a jeden odstavec jednoduchý.

Provádění skutečné postupy a politiky trvá mnohem víc než demokratické dohody na místní, národní a globální … to trvá novým zaměřením na to, co činí, že jsou populární, humánní a ziskový pro všechny. Nad jste našli řešení všech problémů, které planety, které jdou přes průmyslové revoluce a masová komunikace mají potřebu celé historii.
Nyní v rozhodnutí, aby účinně propagovat tyto, což znamená nejen účinně z technologického a funkčního hlediska, ale moudře z hlediska “, jak moc budou oni, a to se změní ekonomiku země” – měli byste mít žádné pochybnosti, že jako vysoká škola / univerzitní kurz jste studoval několik měsíců, jeden dobrý a jasné dlouhodobé snaze předložila zejména takové osvědčené postupy, jako půst je jistě stojí za to, aby vás osobně ve všech ekonomikách a datových struktur, které existují a mohou existovat pro vás na více než vší zemi.

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s