"Higher Duties", crime, economic policy, ECONOMICS, employment, jobs, polity, STARVATION, Ukrainian language, war

UKRAINIAN: Світ адміністратора: економічні, військові, політики зайнятості – Завершення голод, злидні, злочинність, тероризм і всіх воєн – для всіх інших історії планети Земля

Світ адміністратора: економічні, військові, політики зайнятості – Завершення голод, злидні, злочинність, тероризм і всіх воєн – для всіх інших історії планети Земля

Глобальне адміністрування: ЕКОНОМІЧНА, зайнятості, охорони здоров’я, збройних сил ПОЛІТИКА – ЗАВЕРШЕННЯ голоду, бідності і війни

Стенди на громадських, приватних, універсальних питань:

1) ліквідація смертної кари.

Збільшення використання покарань цю суму до вигнання (таке покарання, особливо якщо брати в глобальному масштабі і між культурно, зробив різницю не тільки в нових особистому житті, але більшу обізнаність і життя для всіх, як це зробив збільшення швидкості передачі розгортання і бічна переклади роботи в нових місцях для співробітників) і більшої територіальної обмеження; нації і суди будуть ефективно визнати, як буде лікарень і навчальних закладів, що вина за злочини. нещасних випадків і “Акти Бога” залишається як зобов’язання держави, нації і планети.

Коли держава винним у не ефективне змінювати місце проживання тих, хто просив нове житло і зайнятість, особливо якщо це призвело до злочину, їм буде надана варіанти переселення, які передбачають вирішення злочину залишається кращі послуги і можливості. Це означає, що жоден акт вбивства не допускатимуться, а не на захист, ні з якоїсь іншої причини; не як акт держав, ні країн, ні “нещасних випадків”, ні медичної процедури. Всякий раз, коли це для якоїсь причини порушено, з військово-цивільних або професійним персоналом, штраф у розмірі вигнання і територіальної обмеження будуть введені …. Цей тип надзвичайних заходів щодо людини залишається необхідним почасти тому, що взаємодія з нескінченними структурами даних небі і пекло; і тому, що людське життя не відбулася досить свято і коли-небудь розроблених для його повного потенціалу. Ті затримали з цієї причини завжди буде дозволено писати і бути записані і виразити себе при затриманні.

Цей тип покарання за навіть тих, хто здійснює роль цього покарання (лікарі виконанні евтаназію, припинення життя пацієнтів вважається “мозок мертвий), також будуть вигнані і карантину і підняв на вищий рівень згоди, то зазвичай використовується у Верховному суді. Це залишається в силі до тих пір, таке рішення не в буквальному сенсі зробив комп’ютерної програми, і, звичайно, ці програми будуть проводитися в набагато, набагато вище стандартного заблукали на стороні територіальної обмеження, вигнання, переселення і можливості для опублікованій вираження , “Листи бранців ….” обсяги укладених, затриманих, ув’язнених, хто у в’язниці. Для тих, хто ще є проблема з цим висновком, розглянути всі розповіді про те, що становить у вбивстві і вбивстві з іншими рази, і що в Світ, де з інших часів є з різних причин, втілених, ми повинні або тримати і затримати або визнати, що їх покарання суворішим, і тому ми насправді може якимось чином потрапляють до них ….

Пекло на нескінченному відстані і небо в якості невизначеного простору, по суті, нескінченні структури даних; не одна людина дитина в історії всі землі дійсно добре підняв на Землі від якоїсь точки зору і, очевидно, (знаю кожного, хто були підняті і їдять тільки фрукти, і отримав п’ять повних років молоком матері …. і це не вважається сімейної благословення і спуск / підйом від Божественної родоводу); завжди помилятися в бік збереження життя і вирази – якщо людина може написати досить добре, вони досить потрібним. Знаєте, звичайно, ця умова не є “не конкурс” за те, що правильно; хоча це може призвести до нескінченної дискусії та дослідження і має протягом тисяч років, те, що цей уривок передбачає варто вічно, вічно і в прямому, і без винятку. Земля має досить фотографії та фільми і акти насильства, тероризму і смерті …. Є графічні малюнки, що в більшості країн є незаконними штрафи смерті, вони можуть бути використані для різних цілей, а насправді доступні для дітей, що використовують Інтернет ….

2) Вирішальний і глобальна підтримка федеральних і глобальних програм мільярдів нових робочих місць протягом часу в гірших районах Землі, щоб надихнути землю по праву і рішуче припинити всі голод, недоїдання, голод, безробіття і війни одночасно винятковою міжнародної наприклад, для тих, хто матиме участь у війнах, злочинності і тероризму.

З міжнародної освітній, енергетичній, гірничодобувної, будівельної, санітарії, сільського господарства та трудові договори, ми будемо збільшувати тривалість життя людей по всьому світу, і якість життя. Стимули будуть дані на постійне місце проживання та врегулювання консультантів, адміністраторів, менеджерів і співробітників до того, що для них нові області в глобальному масштабі, розслабляючий подорожі та паспортні обмеження і вимоги, щоб надихнути приклад, що суми не тільки приносячи нове життя в гірших районах Землі, але також поліпшення області на землі, де племена і життя почалося для збільшення населеності і спаровування, продовжуючи життя людського геному і просування кращих звичаїв і практики, Землі, в тому числі наявності місцевого мистецтва і виробів, нерухомості та можливості з прямою інтернет-маркетингу та мікро кредити дуже малих підприємств найбільш важливе значення для поліпшення якості життя з більш прямими можливості для бізнесу.

3) Повністю безкоштовне медичне, стоматологічне, бачення, здоров’я та догляд за дитиною.

Це означає, що ви можете ходити в медичному закладі і отримати медичну допомогу, без сумніву, в якості вільного права, за те, що людина істота. (Тоді це буде простіше не тільки для всіх, щоб отримати гуманної допомоги, але для людей, щоб втілитися без ідентифікації. [Так багато плакали і були стурбовані чудес, хвороби, хвороби і молитви …. це запропонував закон невеликої частина того, що він приймає в глобальному масштабі, щоб відповісти на ці ….]).

4) Збільшення швидкості передачі даних для співробітників між містами, державами і на міжнародному рівні; це листя для зцілення міст, держав і народів; люди будуть надані дуже легкий доступ в Інтернет безкоштовно у громадських роботах.

Зі збільшенням обсягу трансфертів, військ обертання і можливості для переселення допомагає дати людей і тих, хто шукає роботу Свіжі починається і нова середу, що може, з хорошою місцевої підтримки, означає, що вони більш відповідальні, мають реалістичну впевненість в системі, і бути більш живим, ці бічні переклади та акції будуть виступав у глобальному масштабі.

5) Безкоштовний громадський транспорт.

Всі автобуси і громадський транспорт безкоштовним для всіх, щоб використовувати – збільшення доброту і милосердя суспільства так, що ті безробітні можуть більш легко знайти роботу, літніх і бідних, як школярі, все це може їздити автобуси і трамваї, тролейбуси безкоштовно, і може більш вільно знайти те, що їм потрібно, і переглядати сайти своїх міст і держави, і більш милостивий доведено, туристів і відвідувачів. Оплачено зі збільшенням газової та енергетичної податків.

6) Глобальні освітні програми, висвітлення в ЗМІ та реклама, “те, що” з цих економічної політики сприятиме, щоб упередити “, які” з усіх історій та спорту, моди, суспільства і покриття знаменитості.

Це політика уряду та прес-релізи, які не звід свободи преси не призначений узагалі. Коли акцент пресі фокусується на найважливіших політики і практики в глобальному масштабі, ми переходимо до нової ефективності в просуванні кращих практик та ідей.

7) Краще житло для тих, хто живе на вулиці, і з меншою кількістю правил …. невикористовуваних готелів, квартир і будинків будуть придбані для використання бідних і тих, хто шукає роботу.

Це означає, що уряд житла та ідентифікація будуть доступні більш вільно і легко, і що ті, хто не володіють це буде дано притулок і вегетаріанську їжу і воду і одяг і допомогу в пошуках роботи, незалежно. Просування політики, які є істинними більш ніж на одному рівні – біологічно і соціально, підтримувані релігією і наукою для людини потреб, а не для прибутку, ми заручитися підтримкою всіх часів. Коли відбувається депортація, міжнародні угоди будуть депортувати країнам, які індивід ніколи не проживали в.

8) Vegan, вегетаріанські та особливо Fruitarian та інші пожертвування їжі центрів пропонується, і громадський посадки їстівних плодових дерев, а не декоративні, заохочення та відрахувань та маркетингу овочів і фруктів; об’єкт буде для магазинів, щоб мати можливість відображати і пропонують основні продукти харчування безкоштовно на будь.

За умови, більше довіри і безпеки для всіх людей, все більше і мудро виграв віру в суспільстві і довіри в самих основних і просто способом, і це зменшило відчай злочину і приніс процвітання в глобальному масштабі.

9) Збільшення нагляд за благодійні, благодійності та пожертв центрів; збільшився охорони робочих місць і стоячи виправлені (це являє собою форму честі, що ангели і Бог прагнути до, традиції від усього часу варто повторного суспільству), переконавшись, що списки доступних продуктів харчування, житла, одягу, медичного обслуговування і пожертвування центрів до Дата, ефективно оптимізовані і доступні публічно.

10) Всі медичне обслуговування та охорону здоров’я буде безкоштовним, як буде все екстрені служби (там буде зниження становить страхування і записів, і це буде замінено із зусиллями щодо поліпшення житлових і послуг та міжнародні можливості працевлаштування, частина Сенс цього в тому, що платити-як-ви-го система обліку буде замінений вільних товарів і послуг).

11) Свобода для тих, хто засуджений марихуани та алкоголю правопорушень і ретро-активної ліквідації їх пропозицій; Тягар знайти краще зайнятість і житло для тих, хто скоює злочини, і усунення наклепницьку громадського запис доступна в інтернеті відпочиватимуть з державними, національними та приватними установами.

12) популяризація поста, стоячи виправлені, стояти на сторожі і в приватних резиденціях, підприємств та шкіл, зі спробами зробити конкурсів в цих областях і благодійність, філантропія і некомерційні упередити спорту, моди, особистість … “що”, “чому”, “де”, “як”, “коли” історій приходить до “хто”.

Це частина не тільки особисто робити те, що альтруїстичне, благородний і право; ми чітко спробі ініціалізувати самі структури даних Богом, ангелами і все, що існує в міф, легенда, релігій, так що вони підтримують ідеалізм, і принести кращі опікунів і все майбутнє Землі в даний час. Отже, ви бачите, що незалежно від того, ваші переконання щодо цих та інших соціальних питань, наша мета полягає у сприянні правової та мирної реінвестування не тільки все, що існує у вірі і теорії, але все, що ви впевнені, і знати, і, щоб бути правдою. Так що, якщо ви вважаєте, що все, що люди, висунуті в релігії і мистецтві існує тільки в письмовій формі та людського розуму, наш об’єкт є виконання ідеали на практиці ці глобальному масштабі; якщо ви знаєте, що Бог від усіх Своїх імен та Ангели існують, і, безумовно, наша місія полягає в надихнути землю, які по праву робить їх існування і чудеса безперервний факт на землі …. (Так що ви бачите, що ці політики чітко складе до глобального підтримка заповіді, “Не убий”, а також дбати про всіх і все, як ви б себе в ясних і простих способів, таких як житло, зайнятість, догляд за дітьми, надання продуктів харчування та одягу, а також остаточної ліквідації грошей і система заробітної плати не менше, ніж на глобальному рівні).

13) Всі інтернет-маркетингу, продажів, доставка легалізована для всіх постачальників.

Військові та цивільні сили будуть розгорнуті, з глобальної угоди, щоб, як першого пріоритету, забезпечують Інтернет-маркетинг для постачальників у країнах з найнижчою тривалістю життя, найбідніші країни, так що їх місцеві продукти, нерухомість, мистецтво та інвестиції будуть доступні, скорочуючи шлях до відповідального та благодійної глобальних інвестицій.

14) Релігійні організації залишити свої двері відкритими 24/7 для всіх і будь-який або втрачають податкових пільг.

Їм пропонується розміщувати охоронців і помічників і працювати безперервно до кінця всі голод, недоїдання, бідність, безробіття та війни. Фотографії та плакати і статуї людей бентежать, крім як у прикладі – зробити фотографії підтримують практику і стиль одягу, догляд і плаття, яке робить різницю. Як і в деяких великих містах, районах будуть збережені для практики, які користуються популярністю, як гімназій з громадськими душовими, різні дієтичні та соціальних практик; Однак очікується, що з рішучим глобальним діям і швидко зростаючої популярності, кращі альтернативи для всіх стане очевидним, експоненціально кожен.

15) Більше робочих місць пропонується для людей, прямо зі школи, і краще виконання студентів нагороджені держави на кожному вузі та середньої з волонтерами та можливості працевлаштування.

Кращі виконавці не тільки заохочуються кращі можливості працевлаштування, але також рекомендується мати дітей рано сприяти евгеническое і генетичне удосконалення. Націй і народи, які не так тісно генетично пов’язані натхнені глобальних вільних транспортних і розрахункових бонусів, щоб діти більше дітей, особливо в країнах, що не були залучені в світових війнах і не використовувати ні вважають приховування ядерної зброї, і що не в Війна.

16) Всі номери “гордість” і “негативні емоції” береться з поліції, військових та інших рекламних оголошень і реклами.

Це дуже ясно, що оприлюднення цих проблем складає зміцнення їх виконавців та прихильників, великий гріх і погані економіки. Так само рекламу, що люди відчувають і думають – це приватні питання, не будуть оприлюднені. Це є частиною вторгнення особистісних структур даних, які вже дуже, дуже неправильно, скоєних цілі людські істоти і народи причини не можливого знання та реалізації, як на те, що мається на увазі, зокрема, в усіх структур даних, які представляють біологічних людей.

17) Організація Об’єднаних Націй та уряду будуть намагатися закінчити всі межі в світі і скоротити кількість націй і вимог для подорожей; міжнародні закони будуть адаптовані, що запобігти депортацію в країни походження; мандрівники повинні йти на замість того, щоб повернутися.

18) Це буде зроблено ясно військового і цивільного персоналу, що переклади та дипломатичної служби означає, що вони не повернуться до своїх народів походження; вони можуть переселитися в країні, що вони призначені або перейти на місці вони ніколи не були раніше.

19) Цивільні права випадки завжди висунуті державою – основним вирок відшукувати, що компанії, які були показані, щоб порушувати цивільні права будуть під новим ім’ям і управління та з урахуванням ретро-активної дії проти класу власників, керівників і співробітників ,

20) Коли Благання угоди виробляються, які включають реституцію, обіцяє виплатити повинні бути зроблені родичів / друзів підсудного, інакше приводом угоди не допускається.

21) Суд присяжних гарантується навіть для тих, хто не може собі це дозволити особисто; Держава не може постійно примушувати обвинувачених до угоду про визнання провини, приймати зменшений заряд і не вирішить “винен” і “не конкурс”, ні вимагати від них, щоб брати уроки у розумінні судової системи і отримати стигматизації розумової експертизи, якщо вони відмовляються угоди про визнання провини.

Це довго, давно пора, що люди розуміють, що їхні проблеми найточніше викликано неможливо економічних і соціальних умов, а що більш точно “Акти Бога і ангелів” Дана обставина Землі; сім’ї та сусіди налаштовані один проти одного соціально. Всі випадки, які призвели, перш детективів і поліції повинні бути додатково досліджені і називають і передані в виправленої юрисдикції тих, хто приймає скаргу.

22) частину змісту цієї політики є те, що потенціал все було недооцінені з початку часів, ми просуваємо, що становить роду, співчуття обробка, переробка, свободи та пошуку найбільш продуктивних місць для всіх, щоб працювати.

23) У рамках підготовки до поліції, органів, адвокатів, суддів, політиків і тих, хто обраний на державні посади, вони зобов’язані витрачати час, як ув’язнених у в’язницях, тюрмах і психіатричних закладах. Крім того, вони зобов’язані стояти весь час без їжі, а їх виступ на цю вимогу буде дуже громадськості, в тому числі кількість часу вони можуть управляти йти без їжі, води і стояти.

Ніхто в державній службі, не в національному, ні на глобальному, не звільняється від цього обов’язку. Сенс цієї вимоги в тому, що всі власники, адміністратор, керівники, президенти, прем’єр-міністри і ті, на державній службі, зобов’язані терпіти найгірші санкції, які їх установи можуть запропонувати; вони не можуть мати проксі стояти за них, і не буде просто приміщення в місця їх проживання приймаються. Ангельські і благочестиво проксі не може стояти біологічно існуючих людей на землі. Ця політика також означає, що ті, хто були власники і менеджери, головні акціонери і власники також заохочувати до публічності і багатьох інших причин добровільно терпіти найгіршому випадку штрафи суспільство може запропонувати; спробувати жити на вулиці і в закладах громадського добробуту та забезпечення розповіді і фотографії, що стосуються досвіду в глобальному масштабі.

24) держава повинна прагнути діяти більш рівномірно у випадках. Судді, адвокати та суди стали звичайні акти, де символічно і драматичні одягаються грається і погані і неблагополучних оцінки і “правителі”, які не дають послідовні й об’єктивні вердикти і ефективно враховують освіти і показань свідків і діють на попередження і заклопотаності обидві жертви і обвинуваченого.

Відповідачі не може бути попереджено кажучи; вони не можуть замовкнути. Створення заперечень в усній і в письмовій формі явно викликати для подальшого розслідування. Гарячність заперечення викликає розслідування, незалежно від обвинуваченого – помилка на боці держави, щоб зробити освітні й інші варіанти і житло і можливостей, наявних, а також підвищену розслідування відносин і тих, хто бере участь, навіть якщо не безпосередньо пов’язаний з обвинуваченим і тих, пред’явлення обвинувачення.

25) Місцеві, державні, національні, міжнародні та глобальні голосування буде швидко і рішуче збільшилася на всіх і будь-яких проблем, і інтернет-голосування.

Мета цього голосування і зворотного зв’язку, в кінцевому рахунку означає, що люди голосували в який тип товарів і послуг сприятиме; стоячи громадські комп’ютери будуть постійно доступні для голосування, і голосування, і інші права, не будуть прийматися від злочинних причин. Стандартні і претензії на рекламу, з метою підвищення якості і безпеки всіх продуктів і простоти маркування буде об’єктивним.

26) Алкоголь, вогнепальна зброя, сигарети, марихуана, бензин і відповідні податки продукції буде збільшено, щоб заплатити за ці ініціативи; Метою виробництва в кінцевому рахунку буде виробляти найвищі товарів і послуг якості для всіх без ціни, так що люди віддають перевагу більш спосіб життя, і вони легше досягти.

Енергія і прихильність, що йде в наркоманії та одержимості, звичка і колекція буде легко й розумно спрямувати в більш якісних послуг і можливостей, які надихають все до кращого світу переконливо. Це завжди припущення, що кожен так званий нещасний випадок, кожен тип дисфункционального поведінки, насправді заклик до кращого суспільства, від хвороб і генетичних дефектів зі злочинністю та наркоманією.

27) Мета цих місцевих, державних, провінційних, національних, міжнародних та глобальних стратегій і стимулів для забезпечення мирного, правового та демократичної освіти, щоб збільшити тривалість життя і закінчити всі голод, недоїдання, голод, безробіття, злидні, злочинність, тероризм і війна; це означає, що ми намагаємося надихнути практично світ без зарплати, грошей, бідності і війни.

28) Нові свята будуть створені, які включають пост, що стоїть виправлені, стоячи на сторожі, fruitarianism, веганство та конкурсів громадських листи.

Вони будуть оснащені фотографії, ІА та висвітлення в ЗМІ, стоячи зі зброєю, високо над головою, стоячи всю ніч, і суспільне визнання тим, хто не є і використання ресурсів. Ми шукаємо свят, які означають погибіль, вибираючи утриматися з багатьох причин, людини святості, з особистої і громадської записи посту, як ніби це було знаменитість, суспільство і спортивні покриття.

29) Магазини будуть заохочуватися виконувати основні продукти безкоштовно, і все більше і більше продукти будуть доступні без заряду даного уряду і приватної підтримки.

30) Будинки для державного житла буде укомплектований і побудований, щоб громадські комп’ютери (і комп’ютерів і громадських будівель і споруд, які люди можуть використовувати, стоячи, в тому числі в ресторанах) доступні для жителів для всіх служб, як буде бібліотек і збільшення державних об’єктів, що забезпечують всі мислимі форма допомоги. Мета: знизити потребу в повторному місцевих поїздок для робочих місць, медичне обслуговування, житло, пошуків їжі, одягу, щоб зменшити використання палива і збільшити співчуття, простоту, людяність і простоту обслуговування; Держава і нація буде придбати і використовувати порожні будівлі для житла не тільки, поки всі бездомність не усунуто – поки не готовий надлишкова потужність у всіх містах для імміграції.

Примітка: Якщо ви стоїте за всі ці політики, насправді стою виправити. Частина того, що надихає успішне здійснення особистого статку, національної та глобальної політики не просто бути евфемізмом про стоячи виправлені, не тільки стоячи виправлені ідеологічно, але насправді фізично стояв виправлена ​​так довго, як ви можете і виховання та популяризації максимально ефективно і швидко, як можливо. Один сподівання, що люди і реклама буде перенаправляти свою енергію на вирішальних прикладів національної та глобальної політики, які дійсно роблять різницю. Це означає, що ви можете негайно вжити цей лист як ваші власні для будь-яких і всіх цілей, і можуть вільно подружитися мене і додавати будь-які політики, які ви оціните.

УВАГА:

Будучи залученим у цей вид діяльності означає, що ви схильні до того, що суми, що підлягають життя і смерть пропозицію у всьому, що ви робите, і може бути …. це як будівництво корабля, і приймає надзвичайно різноманітний екіпаж, і все досвід і знання, любов і здатність, що ви володієте. Це означає, що по меншій мінімального стандарту, кожен пункт і кожне речення є питанням життя і смерті; Політика це означає, що врятувати тисячі життів правильно прийнятий.

ПРИМІТКА ПО МОВИ І ЗНАЧЕННЯ: англійська, американський, австралійський, Нова Зеландія … про лист, етики, точність, “структури даних” і сенсу. Розглянемо “неправильно” поставивши модифікатор, який може або звернутися до людей, осіб, або довкілля, пов’язаних. Писемність використовується в даному документі не “природно” досить добре, щоб по суті / легко дати точний зміст без складних / комплексних пропозицій або заяв програмування, які зводяться до слова “ДЕЛО” в Pascal / C +. Одне з тлумачень у взаємодіях між людьми і ангельськими, благочестивих структур даних є те, що саме середовище змінюється … Ви буквально не зовсім жити на одній землі, насправді не в тій же будівлі, не в буквальному сенсі, що мають такий же “в” з ті ж самі люди, і все, що представляє їм дані певні дії.

Ви маєте на увазі весь світ для мене ….

Це означає, що те, що “реально” в різних сенсах змін. Один простий спосіб дивитися на це, що ви просто мають різні опікунів і фізичну землю, матеріал земля не змінилася. Інші більш-менш реальним для вас в залежності від того, хто вони запрограмовані сприймати вас бути, як ви маніпулювати ангельски та іншими способами у всіх структурах даних представляють вас, і його переклад на землю. Це не зовсім вірно на практиці. Правда, становить надихаючи інтерес в місці, в будівлі, і люди, які здатні зробити цілі екземпляри місці і будівництво в ньому, підтримуючи життя.

Давайте реальному ….

Насправді піклуючись / зацікавлені / зачарований / зайнято в зазначених сум тему, щоб бути популярним в дуже академічної та невеликої громади, можна легко посперечатися. Це не той випадок. Тоді просто розглянути цей тип заяви, як це означає, що необхідно, щоб перемогти “благословення і милість” з усіх, що коли-небудь існували в поточних зусиллях земля набагато більш залежати від здатності земної використовувати те, що був виграний в останні сотні років в промисловості, технології, комунікації, поставки та будівництво, щоб внести зміни в цивілізації, які економлять мільярди життів протягом довгого часу, в тому числі ті, як безкоштовний громадський транспорт, житло, веганські / вегетаріанське харчування і одяг, який не тільки допомагають людям знайти роботу і дозволити собі більш привітне планету, але врятувати людей рухається, які роблять світ, що в більш розумне, більш безпечним, здоровим і вільним.

Приклад 1: Destroy (публічно) і відновити кілька будівель, щоб покласти край тероризму; більш ефективно використовувати залишилися властивості для поліпшення умов життя та глобальної комунікації і писати. Коли діти в дитячому саду, ви можете дати їм надію, що видавництво журналу з семи статей або короткий книги, грати або історія їх мета в житті тимчасово …. і стояти на сторожі і підставка з поправкою на ці та багато інших причин публічно і в приватному порядку.

Надихати весь світ, щоб покласти край тероризму шляхом національних і глобальних рішучих інвестицій в стійке економічної інфраструктури за кордоном; Глобальний акт доброї волі безпрецедентним і зразковим. Для некомерційної планеті, який не наблизилися до права надихає всі народи: зробити свій рекламний акцент на те, що відбувається насправді, реальні історії, а не фентезі, наукової фантастики, романтики, суспільства, ігр та відео ігор, і зробити земної спорт номер один реальний міжнародного та глобального співчуття, що закінчується зіткнення ідеологічної лицемірства і недостатньою благодійності, а в ефективній і неоптимальною економічної інфраструктури, безпеки і забезпечення і можливості, зокрема, місце проживання в нових районах з якої немає вороття.

Приклад 2: Багато стурбовані, заперечувати і вирішують, що вони люблять речі, як вони є за те, що становить консистенції і практики бухгалтерського обліку, стабільності і створили достатньо хороший контроль. Книги були вчинені ці теми, а також математики, економіки, політичних партій та інших наук і вірувань багатьох видів. не розширення міжнародного швидкості передачі немає повернення, і, з винятковими хорошими публічних заяв і буферним планування, значно збільшити хороші робочі місця і послуги в глобальному масштабі. Це дійсно краще міняти і рухатися частіше – навіть якщо це йде врозріз з своїм інстинктам і практик, навіть якщо це важко. Частина правди в тому, що це краще, тому що це і приносить вам більше життя, багато, багато разів більше життя і таким чином, ви дійсно не можете розраховувати. Вся ця планета не навіть близько, ніколи не було, навіть коли чудеса написано і раніше. Це означає, що всі вищевказані пропозиції має бути зроблено дуже рішуче, і штраф за невиконання їх повинно бути вигнання. Якщо нинішній президент або прем’єр-міністр намагається залучити мільйони нових робочих місць до цієї нації і найбільш бідних районах Землі відразу з новою програмою робочих місць і не він повинен закінчити свій термін у Скандинавії, наприклад.

Вище пункт представляється достатнім доказом, аргумент, пропозиції, якщо ви не подавати письмові зауваження та запитання, враховуючи нинішній формат.

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s